Wśród funduszy sekutytyzacyjnych zajmujących się skupowaniem długów, Kredyt Inkaso należy do silnych przeciwników. Wyjątkowo dba o to, aby jego roszczenia były dobrze wykazane. Ale jak widać i na tego wierzyciela wtórnego Portal Dłużnika znalazł sposób. Podstawą kolejnego sukcesu w prezentowanej dzisiaj sprawie, gdzie powód domagał się od naszego Klienta 4.092,75 zł plus koszty procesu, była jak zawsze właściwie ukierunkowana analiza pozwu i załączników. Oczywiście jeszcze trzeba wiedzieć czego szukać, aby móc podnieść zasadne zarzuty. Ale nasi specjaliści w oddłużaniu właśnie na tym znają się najlepiej. Pan Józef dzięki naszym profesjonalnym działaniom może zamknąć temat długu w Kredyt Inkaso. Pozew Kredyt Inkaso oddalony w całości

Powód: Kredyt Inkaso I NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.092,75 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pieniądze mają ogromną moc

Pieniądze mają ogromną moc. Jednych wynoszą na wyżyny, a innych spychają na samo dno. Ale nie czarujmy się, były i będą ciągle z nami i będą pokazywały swoją siłę. Tylko rozsądne podejście do nich może zapobiec najgorszemu czyli wpadnięciu w niekontrolowane długi. Wtedy tylko specjalistyczna pomoc w oddłużaniu będzie w stanie pomóc dłużnikowi. Bez niej jak nic zagubi się jeszcze bardziej i będzie staczał się po równi pochyłej.

Niepodważalnym faktem jest, że pieniądz rządzi i będzie rządził światem. Jest on przecież źródłem rozwoju, postępu, szczęścia, dobrobytu, ale też wielu ludzkich tragedii. Nikt lepiej od naszych mecenasów z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika nie wie, co może zrobić z ludzkim życiem. Dlatego tak ważne jest, aby nauczyć się mieć nad nim kontrolę. Wtedy wszystko będzie dobrze i będziemy mogli żyć spokojnie.

Pozew Kredyt Inkaso oddalony w całości

Jednoznacznie widać, że w sądzie można wygrać, kiedy zostaliśmy pozwani o dług, ale potrzebne są zarzuty nie do podważenia i co chyba jeszcze ważniejsze, trzeba wiedzieć jak je umiejętnie wykorzystać. A to już jest wyższa szkoła jazdy i nie każda kancelaria prawna jest w stanie to zrobić. Portal Dłużnika specjalizuje się w oddłużaniu i żaden spór o dług nie jest nam obcy. Podejmujemy się wyzwań i walczymy do końca dla naszych Klientów. Dzisiaj wygrana sprawa z Kredyt Inkaso. Skutecznie wykazaliśmy w sądzie I instancji niezasadność tego roszczenia i mamy kolejny pozew Kredyt Inkaso oddalony w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Kredyt Inkaso oddalony w całości