• Home
  • Aktualności
  • Wygrana sprawa z Nobiles kończy proces oddłużania naszego Klienta

Wygrana sprawa z Nobiles kończy proces oddłużania naszego Klienta

Dla Pana Stefana nadszedł dzień, kiedy może powiedzieć: „Jestem wolny! Nie mam długów!” A dlaczego? Ponieważ przedstawiamy dzisiaj ostatnią sprawę, którą się zajmowaliśmy w żmudnym procesie wyprowadzania go z pętli zadłużenia. Trwało to długo bo ponad 2 lata, ale jak widać opłaciło się. Nasz Klient może zacząć nowy etap w swoim życiu. Dziś wygrana sprawa z Nobiles 2. Pozew na 4.769 zł był ostatnim, z którym przyszło się zmierzyć mecenasom z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Zakończyliśmy oddłużanie z przytupem. Sąd wydał orzeczenie oddalające w całości roszczenie i tym wyrokiem ukoronował nasz wspólny sukces. Życzymy powodzenia Panie Stefanie!

Powód: P.H.U. Nobiles 2
Wartość przedmiotu sporu: 4.769,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Po zakończeniu procesu oddłużania życie wygląda inaczej

Osoby walczące z naszą pomocą z długami w zasadzie nie wybiegają myślami za daleko w przyszłość. Ich życie skupia się na tym co jest tu i teraz, Żyją od jednego nakazu zapłaty do drugiego. Od jednego wyroku do drugiego. Koncentrują się na zarabianiu dodatkowych pieniędzy i oszczędzaniu, skupiając się na bieżących sprawach. I dobrze, ponieważ na tym etapie właśnie to powinno być dla nich priorytetem. Zaangażowanie z ich strony w wychodzenie z długów jest tak samo bezcenne, jak specjalistyczna pomoc naszych mecenasów. Bez wzajemnej współpracy niewiele by udało się nam zdziałać. A tak, kiedy idziemy ramię w ramię, zmierzając do upragnionego sukcesu, którym jest oddłużenie.

Budujące dla nas wszystkich jest także to, że po przejściach z długami, zdecydowana większość naszych Klientów przewartościowuje swoje życie. Zmieniają się ich priorytety i w końcu zauważają co tak naprawdę jest w życiu ważne. W końcu przestaje się już liczyć „mieć”,  a na pierwszy plan wysuwa się „ być”. Być i żyć zgodnie ze swoim sumieniem, nie oglądając się na innych. Jednak zdarzają się też recydywiści, którzy niestety pomimo składanych nam i  sobie samym obietnic, nie dotrzymują słowa i ponownie sięgają po pożyczki.

Wygrana sprawa z Nobiles

Uśmiech i wdzięczność za naszą pracę, którą obdarzają nas uratowani przez Portal Dłużnika Klienci, nie da się przeliczyć na żadne pieniądze świata. Uwielbiamy wygrywać bo wiemy jak nikt inny, że w większości wpadli z długi ze zwykłej ludzkiej ułomności. Kolejna wygrana sprawa z Nobiles postawiła kropkę nad „i” w procesie oddłużania Pana Stefana.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana sprawa z Nobiles