Twój dług został sprzedany do funduszu sekurytyzacyjnego Ultimo Portfolio? Co to dla Ciebie oznacza? Ano nic innego jak to, że koniecznie musisz się bronić przed roszczeniami wierzyciela wtórnego i najlepiej jeżeli to zrobisz z pomocą kancelarii prawnej. Wtedy Twoje szanse zdecydowanie wzrosną. Jeżeli sprawa trafi do nas i będą ku temu przesłanki zrobimy wszystko, aby roszczenie upadło w całości lub zostało znacząco ograniczone, tak jak stało się w dzisiejszej sprawie, w której zapadł wyrok częściowy w sprawie z Ultimo. Powód domagał się od naszej Klientki prawie 4.000 zł, a my zmniejszyliśmy je o połowę i bez kosztów procesu.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: ok. 4.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału 2.057,45, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie

Dla nas nie jesteście dłużnikami, tylko Klientami

Proszę Państwa, zapamiętajcie raz na zawsze, że kiedy w końcu podejmiecie decyzję o oddłużaniu i traficie pod skrzydła naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, nie będziecie dla nas dłużnikami tylko naszymi Klientami, których taktujemy z szacunkiem i poszanowaniem Waszej godności. To, że wpadliście w długi w żaden sposób nie sprawia, że w jakikolwiek sposób będziemy patrzyli na Was inaczej. Ot, tak potoczyło się życie, czy kilka niewłaściwych decyzji, które sprawiły, że znaleźliście się na rozdrożu. Ale chwała za to, że skręciliście we właściwą drogę, prowadzącą do naszej kancelarii oddłużeniowej. Nasi mecenasi doskonale wiedzą w jakim stanie psychicznym się znajdujecie i jak trudno jest Wam podejmować racjonalne decyzje. Permanentny stres, niska samoocena, obwinianie się i oczywiście obecna od świtu do nocy windykacje zrobiły swoje. Dlatego bądźcie z siebie dumni, że jednak chcecie walczyć. A my zrobimy wszystko co będzie w naszej mocy, aby Wam skutecznie pomagać w wychodzeniu z długów.

Wyrok częściowy w sprawie z Ultimo

Aby nie dopuścić do skierowania przez wierzyciela sprawy do egzekucji komorniczej, trzeba tak jak Pani Patrycja zwrócić się do kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika o pomoc. Reprezentując w sądzie naszą Klientkę, zmniejszyliśmy praktycznie o połowę roszczenie Ultimo Portfolio, które domagało się od niej prawie 4.000 zł. Jednocześnie dzięki wskazówkom naszych specjalistów, zgromadziła przez kilka miesięcy, zanim zakończył się proces, środki finansowe dzięki, którym będzie w stanie, bez stresu, zapłacić to co rzeczywiście jest należne pozywającemu. Poniżej ten wyrok częściowy w sprawie z Ultimo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok częściowy w sprawie z Ultimo