Możemy śmiało napisać, że spory w sądzie o zapłatę z Profi Credit stały się dla naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika codziennością. Nie należy mylić tego słowa z rutyną, bo na nią w naszej pracy nigdy nie będzie miejsca. Proszę nam uwierzyć, że nie ma dnia, aby sąd po naszych działaniach nie oddalał co najmniej jednej sprawy z powództwa tego wierzyciela. Dzisiaj znowu wniesione powództwo, wydany nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla i co? No i nic dobrego z tego dla Profi Credit nie wyniknęło. Klientka wygrywa spór z Profi Credit o blisko 16.000 zł, a my odhaczamy kolejny sukces naszej Kancelarii.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: ok. 16.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy można rozplątać spiralę zadłużenia?

Każdego dnia dostajemy setki telefonów, maili, wiadomości od zrozpaczonych dłużników, którzy przestali widzieć sens swojego życia. Długi, w które wpadli, zawładnęły nimi do reszty, odbierając nadzieję. Są to najczęściej ci, którzy wpadli w spiralę zadłużenia i widzą swoją przyszłość tylko w czarnych barwach, bez szans na lepsze jutro. Ale jak widać, jednak pomimo wszystko szukają w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika specjalizującej się w oddłużaniu pomocy i porady. Czytają zamieszczane artykuły na naszej stronie, poznając efekty naszej ciężkiej pracy i widzą nas jako ostatnią deskę ratunku. Są tak załamani tym wszystkim, że w zasadzie na początku nie liczą na wiele. Marzą, aby udało się z naszą pomocą cokolwiek wywalczyć, a już byłoby to dla nich sukcesem. Więc, kiedy udaje się nam wyprowadzić dłużnika ze spirali zadłużenia, tym bardziej cieszą nas wymierne efekty podejmowanych działań przez cały nasz zespół specjalistów.

Napiszemy krótko: Dłużniku, jak najbardziej można rozplątać Twoją spiralę zadłużenia. Lecz warunkiem sukcesu będzie to w jaki sposób zdecydujesz się to zrobić. Kierując się naszym doświadczeniem w oddłużaniu wiemy, że tylko specjaliści w tej dziedzinie będą w stanie skutecznie Ci pomóc. Chcesz wyjść z pętli długów? Skontaktuj się z Portalem Dłużnika, a sam zobaczysz, że jest to możliwe.

Klientka wygrywa spór z Profi Credit o 16.000 zł

Zamieszczony poniżej wyrok w sprawie naszej Klientki nie pozostawia wątpliwości, która strona w tym sporze miała rację. Wystarczy zerknąć, a wszystko będzie jasne. Kolejna Klientka wygrywa spór z Profi Credit a my odhaczamy kolejny sukces naszej Kancelarii.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Klientka wygrywa spór z Profi Credit