Najważniejszym krokiem ze strony pozwanego, powinno być skonsultowanie dochodzonego roszczenia ze specjalistami w oddłużaniu. To pozwoli właściwie ocenić sytuację i co najważniejsze, czy są szanse na skuteczną obronę. Tego nie zrobicie sami, tym muszą zająć się profesjonaliści z kancelarii oddłużeniowej. Po szczegółowej analizie dokumentów, powiemy jakie należy podjąć kroki. Czy podjąć się negocjacji z wierzycielem w celu podpisania ugody, aby móc spłacić dług w na dogodnych warunkach, czy może są szanse na ograniczenie roszczenia bądź jego oddalone w całości. Tak właśnie sprawa przedstawiała się u naszego Klienta. Kiedy Pan Paweł nawiązał kontakt z naszą kancelarią poprzez formularz znajdujący się na stronie Portal Dłużnika, umówiliśmy się na telefoniczną konsultacje. Po niej już wiedzieliśmy, że należy bezwzględnie bronić się przed roszczeniem powoda. Dziś kolejna wygrana z funduszem Universe i oddalone powództwo w całości.

Powód: Universe 3 NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 1.197,06 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Działamy na różnym etapie sprawy

Portal Dłużnika broni w sądzie, pozywanych o długi. Nie działamy tylko w sporach z firmami pożyczkowymi. Stawiamy czoła pozwom wnoszonym przez banki, firmy telekomunikacyjne, fundusze sekurytyzacyjne, czy innego rodzaju spółki zajmujące się obrotem wierzytelnościami.

Zadłużeni szukają pomocy na różnym etapie spraw. Jedni nawiązują współpracę z Portalem Dłużnika, kiedy pojawiają się trudności ze spłatą. Wtedy negocjujemy jak najkorzystniejsze warunki ugody, pozwalającej na dogodną spłatę zobowiązania. Inni, kiedy już zostali pozwani i odebrali z sądu nakaz zapłaty. Wtedy poddajemy analizie pozew i wszystkie dokumenty związane ze sprawą. Jeżeli uznamy, że są przesłanki, aby się bronić, zalecamy taką linię działania. Możemy uzyskać całkowite, bądź częściowe oddalenie roszczenia. Bywają i tacy Klienci, których sprawy są jest już na etapie egzekucji komorniczej. Często okazuje się, że i w tej sytuacji można znaleźć korzystne wyjście. Wrócić do sprawy, wstrzymać egzekucję komorniczą i odzyskać niejednokrotnie bardzo duże pieniądze, które były ściągane od dłużnika. Nasi mecenasi mogą włączyć się do sprawy i skutecznie pomóc.

Wygrana z funduszem Universe

Jak widać po prezentowanej dzisiaj sprawie pozwany nie zawsze stoi na przegranej pozycji. W wielu przypadkach z pomocą prawników z Portalu Dłużnika można się skutecznie bronić. Dziś wygrana z funduszem Universe.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana z funduszem Universe