Pomyślmy teraz, w jakiej sytuacji znajdowałby się Pan Emil, gdyby kilka miesięcy temu nie zwrócił się o pomoc do naszej kancelarii oddłużeniowej. Kwota, której dochodził od niego nakazem zapłaty Alior Bank była ogromna, bo sięgająca prawie 60.000 zł plus bardzo wysokie koszty procesu. Szczęściem było, że trafił w odpowiednie miejsce i do odpowiednich ludzi, znających się na swoim oddłużeniowym fachu jak mało kto. Czy jest to bank czy firma pożyczkowa, nie ma to dla naszych specjalistów znaczenia. Liczy się to co znajdą w dokumentach, w jaki sposób podniosą i uargumentują zarzuty. To jest istotą każdej prowadzonej przez mecenasów z Portalu Dłużnika sprawy. Dziś wygrana sprawa z Alior Bank na blisko 60.000 zł. Powództwo zostało oddalone w całości.

Powód: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 59.931,46 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Z bankiem też można wygrać w sądzie

No właśnie, bank nie ma monopolu na prawdę, rewelacyjną obsługę prawną i działanie zgodnie z prawem. Bo jak pokazują prowadzone przez naszych mecenasów spory z tymi podmiotami finansowymi, bardzo często z bankiem też można wygrać w sądzie. I znowu wraca temat sądu. Gdyby nie on naszemu Klientowi prawdopodobnie do końca życia towarzyszyłby komornik a mieszkanie, które posiada mogłoby już nie być jego. A tak dzięki naszej pomocy, pokazaliśmy kolejny raz, że z bankiem też można wygrać, kiedy ma się za sobą pomoc i wsparcie właściwych specjalistów w oddłużaniu.

Sprawa z Alior Bank

Nic nie jest wstanie tak nas ucieszyć jak głos naszego Klienta, który usłyszeliśmy w słuchawce telefonu, przekazując mu informację o wygraniu sprawy z Alior Bankiem. Tego nie da się opisać, to trzeba po prostu usłyszeć. Bardzo wysokie roszczenie banku w całości upadło w sądzie, który uznał je za niezasadne. Przyjęta przez naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika linia obrony w tym sporze, okazała się jakże  skuteczna.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawa z Alior Bank