Dziś kolejna sprawa i kolejna skuteczna obrona przed Eques Debitum. Nie mieliśmy wątpliwości, że sprawa zakończy się sukcesem, mimo że nie wszystko od początku było jasne. Jak widać na poniższym wyroku sąd jednak podzielił nasze stanowisko i powództwo Funduszu oddalił w całości obciążając go kosztami procesu.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 2.130,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wszystko tylko nie sąd!

Dlaczego większość społeczeństwa tak boi się sądu? Dlaczego tak wielu uważa, że sąd jest miejscem, w którym toczą się sprawy oszustów, przestępców itp.? Myśląc właśnie w ten sposób, wielu pozywanych dłużników nie daje sobie szansy na obronę i wyjście z długów. Bo jak pokazuje nasze doświadczenie w oddłużaniu, w większości spraw to oni są tymi uczciwymi, a właśnie pozywający grają nie fair. Martwi nas też to, że panuje mylne przekonanie mówiące o tym, że dłużnik nie ma szans na obronę przed roszczeniami banków, firm pożyczkowych czy funduszy sekurytyzacyjnych. Takie przeświadczenie prowadzi do generowania jeszcze większego zadłużenia, czy nawet utraty dorobku całego życia, kiedy na wniosek wierzyciela wszczynana jest egzekucja komornicza.

To mylne pojęcie o istocie sądownictwa, jest zgubne szczególnie dla zadłużonych, którzy poddają się bez walki i nie szukają specjalistycznej pomocy w oddłużaniu. Bo przecież jedynie tam, mogą skutecznie się bronić przed roszczeniami wierzycieli. Z pomocą profesjonalistów z Portalu Dłużnika, będą mieli możliwość, aby przedstawić stanowisko w sprawie, argumenty na swoją obronę i pozwolą sadowi na merytoryczne rozpoznanie sporu.

Skuteczna obrona przed Eques Debitum

Gdyby Pan Adam nie nawiązał współpracy ze specjalistami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, zapewne już dawno miałby na karku komornika. A tak może świętować sukces i oddalenie przez sąd roszczenia Eques Debitum w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna obrona przed Eques Debitum