Są dłużnicy, których już sama wysokość kwoty widniejącej na nakazie zapłaty obezwładnia i powoduje poddanie się, ale są i tacy, których sąd mobilizuje do działania. Bo niby dlaczego ma ktoś płacić funduszowi sekurytyzacyjnemu Eques Debitum 31.586,29 zł skoro roszczenie nie istnieje. Pan Andrzej, kiedy otworzył przesyłkę z sądu i zobaczył co w niej jest dosłownie dostał przysłowiowego kopa i wściekł się niemiłosiernie. Ta złość zamieniła się w działanie i natychmiastowe szukanie specjalistycznej pomocy prawnej. Mężczyzna nawiązał z nami kontakt i jak widać dalszą współpracę, która okazała się jakże owocna. Możemy świętować sukces w sporze z Eques Debitum. Sąd po zapoznaniu się z zarzutami wniesionymi przez naszych mecenasów, w całości oddalił bardzo duże roszczenie Funduszu, dokładając jeszcze, oczywiście jako stronie przegrywającej, kosztami procesu. Dziś kolejna wygrana z Eques Debitum.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 31.586,29 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dobrze kiedy złość przekłada się na podjecie właściwych kroków

Często piszemy o tym, że podejmowanie decyzji pod wpływem emocji wpędza ludzi w kłopoty finansowe. Oczywiście, że nie mamy zamiaru zmienić w tej kwestii zdania, bo tak rzeczywiście jest. Emocje nie są dobrymi doradcami w chwili podejmowania decyzji o zaciągnięciu pierwszego, czy co gorsza kolejnego zobowiązania finansowego. W tych sprawach najbezpieczniej kierować się chłodną głową i precyzyjną kalkulacją, a unikniemy spirali zadłużenia.

Jednak pracując z tysiącami dłużników wiemy też, że właśnie najnormalniejsza złość czasami pobudza ich w końcu do podjęcia właściwych kroków i decyzji o oddłużaniu z pomocą specjalistów z Portalu Dłużnika. Nie jest to oczywiście złość na nas, ale na całą zaistniałą sytuację, Na wysokość długu, na dochodzone nakazami zapłaty kwoty brane z kosmosu, na nieznośną windykację. I właśnie tego rodzaju emocje mobilizują zadłużonych do podjęcia decyzji o oddłużaniu.

Wygrana sprawa z Eques Debitum

Zadowolony Klient to oddłużony Klient. Zadowolony Mecenas to ten, który może przekazać super informację pozwanemu, którego wybronił w sporze w Eques Debitum o grubą kasę. Jak widzimy, wynik prezentowanego dzisiaj sporu z wierzycielem wtórnym, uszczęśliwił wiele osób. A dla nas najważniejsza jest radość Pana Andrzeja, który tak pięknie nam dziękował za dobrze wykonaną robotę i rozprawienie się z niezasadnym roszczeniem Funduszu. Sąd ponownie stanął po stronie naszego Klienta oddalając powództwo. Poniżej kolejna wygrana z Eques Debitum.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana sprawa z Eques