Podejmując się obrony naszej Klientki specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika zdawali sobie sprawę, że najmniejszy błąd, czy brak mocnych dowodów na poparcie któregoś z zarzutów w sprawie z powództwa Nest Banku, może bardzo drogo kosztować. Przegrana w taki sposób sprawa o 27.056,05 zł nie byłaby niczym miłym dla dłużniczki, a tym bardziej dla nas. Dlatego tak uważnie analizowaliśmy wszystkie dokumenty w sprawie. Na tak profesjonalną i rozważną pomoc w oddłużaniu możecie Państwo liczyć właśnie w naszej kancelarii prawnej, która należy do jednej z najskuteczniejszych w naszym kraju. To dzięki naszej specjalistycznej pomocy nasza Klientka może wziąć głęboki oddech i wykrzyczeć: „Wygrałam z Nest Bank!” Rzeczywiście, wygraliśmy. Mamy oddalony pozew Nest Bank na kwotę 27.056,05 zł nie licząc kosztów procesu i odsetek.

Powód: Nest Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 27.056,05 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Analiza dokumentów to podstawa

Jeszcze raz chcemy podkreślić jak ważną rolę w procesie oddłużania ma szczegółowa analiza dokumentów. To przecież w nich są zawarte wszystkie informacje, które chcemy uzyskać i zdecydować jaki będzie los danego powództwa. Ale podstawowa zasada, która musi obowiązywać w tym działaniu. Dokumenty dobrze „czyta” tylko ten, który wie co chce w nich znaleźć i jak się za to „czytanie” zabrać. Tekstu można nauczyć się na pamięć i wyklepać nie wiedząc o czym się mówi. Ale tutaj każdy błąd będzie niósł za sobą ogromne konsekwencje. Dlatego tylko specjalistyczna pomoc ma sens.

Oddalony pozew Nest Bank na ponad 27.000 zł

Dla mecenasów z Portalu Dłużnika specjalizujących się w oddłużaniu, analiza dokumentów w sprawie jest pierwszym i najważniejszym krokiem pozwalającym właściwie ocenić sytuację pozwanego. Daje nam też informację jakie są i czy w ogóle są szanse na oddalenie lub ograniczenie roszczenia. To właśnie analiza dokumentów pozwoliła nam dać wielką nadzieję naszej Klientce, że spór z Nest Bank zakończy się dla niej zwycięstwem. I jak widać nie rzucaliśmy słów na wiatr. Oddalony pozew Nest Bank to dopiero początek końca długów naszej Klientki, działamy bowiem dalej w innych sprawach.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalony pozew Nest Bank