Dziś kolejny oddalony pozew Ultimo Portfolio Investment, firmy z którą spotykamy się często w sądach w całej Polsce. Musimy przyznać z satysfakcją, że w zdecydowanej większości prowadzonych przez mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej sporów wyniki bardzo zadowalają naszych Klientów. Tak stało się w sprawie Pani Izabeli, która została pozwana, aż o 16.043 zł. Kobieta bardzo bała się o rozstrzygnięcie. Wpadła w spiralę zadłużenia i każde sto złotych jest dla niej majątkiem, a co dopiero tak duża kwota. My wierzyliśmy, że podniesione prze nas zarzuty muszą przekonać sąd do naszego stanowiska. Kamień z serca spadł naszej Klientce, kiedy sąd wydał wyrok oddalający powództwo Ultimo w całości.

Powód: Ultimo Portfolio Investment
Wartość przedmiotu sporu: 16.043,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Twój dług został sprzedany innemu podmiotowi? Ciesz się, bo Twoje szanse na wygraną właśnie wzrosły

Dla naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, informacja o tym, że w sprawie konkretnego długu miała miejsce cesja, jest bardzo dobrą wiadomością. Wiemy, że u dłużników zmiana wierzyciela wzbudza niejednokrotnie lęk i wprowadza zamieszani. Ale po to jesteśmy, aby właśnie to wszystko poprowadzić we właściwym kierunku. Z każą cesją wzrasta szansa na oddalenie powództwa w całości. Zdecydowanie łatwiej można odeprzeć zarzuty pozywającego i wykazać wiele braków bądź błędów w chwili, kiedy wierzytelność została zbyta. Nabywający długi nie sprawdzają, czy są one zasadne. Nie mają na to czasu i możliwości. Kupują je w ogromnych pakietach, wychodząc z założenia, że wszystkie są należne. A jak pokazują nasze działania oddłużeniowe, tak nie jest. Mecenasi z Portalu Dłużnika umieją to wszystko wyłapać i wykazać w sądzie. Pomaga nam w tym nasze doświadczenie, wiedza, umiejętności i ciągle samodoskonalenie w oddłużaniu.

Oddalony pozew Ultimo Portfolio Investment

Dlaczego Ultimo Portfolio przegrało zainicjowaną przez siebie sprawę? Ano dlatego, że w żaden sposób nie potrafiło odnieść się do naszych zarzutów zawartych w sprzeciwie i pismach procesowych. Podejmowało nieudolne próby, które jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej zdały się na nic. Jako pełnomocnicy Pani Izy udowodniliśmy, że roszczenie jest bezpodstawne. Sąd podzielił nasze stanowisko i mamy kolejny oddalony pozew Ultimo Portfolio Investment.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalony pozew Ultimo