Dziś znowu pozew Profi Credit na kwotę sięgającą prawie 30.000 zł, choć wierzycielowi należało się 11.921,05 zł. Postanowiliśmy w imieniu naszego Klienta zająć stanowisko w sprawie. Przecież nie mogła ona zostać pozostawiona na etapie wydanego przez sąd nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla na tak ogromną sumę. Nie pierwszy już raz widzimy naliczone przez Profi Credit opłaty, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. W tym konkretnym przypadku walczyliśmy o oddalenie przez sąd tego co uważaliśmy za niezasadne. I jak widać dopłata do kapitału pożyczki w sprawie z Profi Credit bez kosztów procesu i odsetek kończy sprawę. Sędzia orzekający w tym sporze jak najbardziej uznał nasze zarzuty za zasadne i nakazał jedynie dopłatę do niespłaconego kapitału pożyczki, oddalając pozostałe koszty.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 29.823,65 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału pożyczki 11.921,05 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak odsetek, brak kosztów procesu

Firmy pożyczkowe nie działają zgodnie z prawem

Firma pożyczkowa Profi Credit działa na polskim rynku finansowym od 2004 roku. W tym czasie udzieliła tysięcy pożyczek. Posiada doskonale rozbudowaną sieć placówek i rzeszę agentów finalizujących umowy. Dzięki temu dociera do ogromnej rzeszy konsumentów, a podpisywane przez nich weksle in blanco w przypadku uruchomienia mają ogromną siłę rażenia. Koszty pożyczek w Profi Credit nawet naszych zaprawionych w bojach specjalistów w oddłużaniu przyprawiają o zawrót głowy.

Dopłata do kapitału pożyczki w sprawie z Profi Credit

Korzystny wyrok sądu, który zapadł w prezentowanej dzisiaj sprawie z Profi Credit w pełni usatysfakcjonował naszego Klienta. Podczas, kiedy proces ciągnął się prawie rok, mógł on na spokojnie uzbierać kwotę niespłaconego kapitału pożyczki, którą teraz będzie musiał zapłacić zgodnie z wyrokiem. Oczywiście, że nasi mecenasi z Portalu Dłużnika chcieliby, aby wszystkie sprawy z Profi Credit kończyły się całkowitym oddaleniem, ale niestety nie zawsze jest to możliwe. Dopłata do kapitału pożyczki w sprawie z Profi Credit w przypadku niespłaconej pożyczki, brak kosztów procesu i dużo mniejsze odsetki to także dobry wynik.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dopłata do kapitału pożyczki w sprawie z Profi Credit