Odebrany z sądu nakaz zapłaty jest czytelnym sygnałem, że jeżeli nie podejmiesz obrony sprawa nieuchronnie, o ile długu nie spłacisz wraz z odsetkami i kosztami procesu, trafi do komornika. Za nami kolejna sprawa z Ultimo Portfolio Investment na 3.821 zł, gdzie przedmiotem sporu była nie do końca spłacona u pierwotnego wierzyciela pożyczka. Jak widać i takie powództwa mogą być przez sąd oddalone w całości, ale tylko wtedy, kiedy pozwany korzysta z profesjonalnej pomocy w oddłużaniu. Nasz Klient nie rozmieniał się na drobne i od razu udał się po pomoc do naszej sprawdzonej kancelarii oddłużeniowej. Jak można zobaczyć poniżej na wydanym przez sąd wyroku, powództwo zostało oddalone w całości tylko dzięki temu, że sprawą zajęli się prawnicy z doświadczenie w oddłużaniu. Ale zasada jest zawsze taka sama! Zawsze broń się przed nakazem zapłaty Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment
Wartość przedmiotu sporu: 3.821,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Biorąc pożyczkę nigdy nie myśl, że jakoś to będzie!

No właśnie to „jakoś to będzie” zgubiło wielu konsumentów burząc ich spokojne życie i zamieniając je w finansowe pogorzelisko. Pożar spowodowany kompulsywnym zaciąganiem kredytów i pożyczek, pali się i w żaden sposób nie mogą go ugasić.

Należy pamiętać, że finanse nie uznają słowa „jakoś”. Tutaj 2+2 zawsze równa się 4 i nijak nie chce wyjść 5. To jest czysta matematyka, gdzie rachunki muszą się zgadzać. Dlatego podejmując decyzję o zaciągnięciu pożyczki, zastanówcie się czy będziecie mogli ją spokojnie spłacać. W przeciwnym przypadku najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zrezygnowanie z kredytowania, bo doprowadzi to do niewypłacalności i długów.

Broń się przed nakazem zapłaty Ultimo

Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika ponownie udowadniają, że nie ma spraw beznadziejnych, nawet jeżeli na pierwszy rzut oka takimi się wydają. Kiedy postawicie Państwo na właściwą kancelarię oddłużeniową, zyskacie pewność, że Wasza sprawa zostanie poprowadzona tak jak powinna. Nasz Klient nie eksperymentował i znalazł u naszych mecenasów to czego szukał. Wsparcie i to co najważniejsze, czyli skuteczną pomoc w sprawie z Ultimo Portfolio Investment. Oddłużyliśmy Pana Kamila na 3.821 zł. Sąd wydał wyrok oddalający powództwo w całości. Pamiętaj! Zawsze broń się przed nakazem zapłaty Ultimo!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Broń się przed nakazem zapłaty Ultimo