Rutyna doprowadza do spadku jakości wykonywanych usług. Powoduje też zahamowanie rozwoju i stagnację. Nie ma nic gorszego niż świadomość, że zjadło się już wszystkie rozumy i więcej już nam nic nie jest potrzebne. Bo jak ma się rozwijać ten, który uważa, że już wszystko wie. Mecenasi z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika nieustannie doskonalą swoją wiedzę i umiejętności i dzięki temu mogą skutecznie pomagać dłużnikom. Dzięki ciągłemu doskonaleniu nasza skuteczność jest niezmiennie wysoka, a w niektórych sprawach coraz większa. Prezentujemy w całości oddalony pozew Vivus Finance na kwotę 4.267,41 zł nie licząc kosztów procesu i odsetek.

Powód: Vivus Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.267,41 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalony pozew Vivus Finance, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wychodzenie z długów przebiega wielopłaszczyznowo

Portal Dłużnika walczy z długami naszych Klientów. Czasami na biegu u jednego zadłużonego mamy kilka, czy nawet kilkadziesiąt spraw jednocześnie. Zawsze dokładnie analizujemy wszystkie zebrane dokumenty, szukając najlepszego rozwiązania. Czasami sprawa od razu wygląda jednoznacznie, a czasami wymaga bardzo dużo pracy i zaangażowania wielu osób. Dla każdego dostosowujemy najlepsze dla niego rozwiązania. Tak jak każdy dłużnik jest inny tak i zadłużenia nie są identyczne. Musimy być elastyczni i kreatywni, aby osiągnąć zamierzony cel. Gdzie trzeba idziemy w proces, a gdzie będzie to za bardzo ryzykowne w negocjacje prowadzące do podpisania korzystnej ugody. Gdzie jest to zasadne składamy wniosek o przywrócenie terminu, wycofanie sprawy z egzekucji komorniczej i ponowne jej rozpatrzenie przez sąd. Jak widać, wyprowadzanie naszych Klientów z długów nie jest proste i nie pozwala na mechaniczne działanie. Zawsze działamy metodycznie, wykorzystując całe nasze zaplecze prawne, znajdujące się w głowach naszych specjalistów w oddłużaniu.

Oddalony pozew Vivus Finance

Sąd po rozpoznaniu sprawy z powództwa Vivus przeciwko naszemu Klientowi przyznał rację argumentom prawników z Portalu Dłużnika. Poniżej wyrok w tej sprawie, powództwo upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalony pozew Vivus Finance