Kiedy dłużnik spłacił udostępniony przez pożyczkodawcę kapitał pożyczki, ma o wiele większe szanse na oddalenie przez sąd kosztów pozaodsetkowych. Prawnicy z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika bardzo często potrafią skutecznie podważyć tego typu opłaty. Wszystko zależy jednak od tego jak zachowa się pozwany. Jeżeli po odebraniu nakazu zapłaty uzna, że jakoś to będzie, niechybnie narazi się na spotkanie z komornikiem. Pani Lena nie chciała poddać się bez walki. Jednocześnie podjęła decyzję o przekazaniu swojej sprawy z powództwa Optima tym, którzy będą wiedzieli co należy zrobić. I tak poprosiła o pomoc naszych specjalistów w oddłużaniu. Wygrana z firmą pożyczkową Optima w obu instancjach prawomocnie kończy sprawę.

Powód: Optima S.A. 
Wartość przedmiotu sporu: ok. 3.000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości, brak kosztów procesu, brak odsetek

Wierzyciele nie lubią rozstawać się z pieniędzmi, które notabene im się nie należą

Mecenasi z Portalu Dłużnika jeżeli chodzi o spory związane z długami nie z jednego pieca już chleb jedli. Umieją z dużą dokładnością przewidzieć wynik sporu. A tej wiedzy dostarczają im dokładnie przeanalizowane dokumenty dotyczące konkretnej sprawy. To w nich znajdują dowody, na których opierają swoje zarzuty, argumentując je później w pismach procesowych. Kiedy wymaga tego zawiłość sporu, osobiście stawiają się na rozprawie.

Nie będziemy ukrywali, że wierzyciele często bronią swojego stanowiska nieudolnie, a bywa i tak, że dosłownie idziemy na noże. Walka czasami jest tak zażarta, że aż wióry lecą. Ale jak pokazują zaskarżane niekorzystne wyroki wydane przez sąd I instancji, niektórym pozywającym trudno jest się pogodzić z porażką, a może raczej rozstawać z pieniędzmi, które zgodnie z prawem i tak im się nie należą. Upór po ich stronie często jest zadziwiający. No ale cóż, nie nam nad tym płakać. Po przegranej apelacji to właśnie oni ponoszą wszystkie koszty procesu.

Wygrana z firmą pożyczkową Optima

Mecenasi z Portalu Dłużnika nigdy z góry nie zakładają, że dane roszczenie nie istnieje. Opinię wydajemy po dokładnym zapoznaniu się z dokumentami. Wtedy obiektywnie możemy wyrazić naszą opinię. Dziś wygrana z firmą pożyczkową Optima w obu instancjach, a wyrok drugiej instancji prawomocnie kończy sprawę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana z firmą pożyczkową Optima