Kolejna spółka finansowa, który udziela pożyczkę pod inną nazwą. Ci, którzy dokładnie nie zagłębią się w zapisy umów będą przekonani, że ich wierzycielem jest Kredyt1000. A potem niespodzianka, bowiem okazuje się, że to Poli Invest za pośrednictwem swojej strony widniejącej pod inną nazwą prowadzi swoją działalność. Dziś niespłacona pożyczka w Kredyt1000, która swój finał miała w sądzie. Oczywiście jak zawsze w kancelarii Portal Dłużnika termin jest rzeczą świętą, tak i tym razem sprzeciw od nakazu zapłaty został wniesiony w terminie. Później mogliśmy rozszerzyć stanowisko procesowe. Sąd nakazał naszej Klientce dopłatę do niespłaconego kapitału pożyczki i oddalił w pozostałej części niezasadne roszczenie Poli Invest.

Powód: Poli Invest Sp.z.o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.924,49 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału pożyczki w wysokości 641,50 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Wyroki często pozwalają na zmniejszanie zadłużenia

To przed czym zadłużeni starają się za wszelką cenę uciec, może okazać się jedynym wyjściem z patowej sytuacji. Kiedy po raz pierwszy rozmawiamy z naszymi Klientami, są okrutnie przerażeni, że ich sprawa trafiła do sądu, a powód uzyskał nakaz zapłaty. Dla nas oczywiści jest to chleb powszedni i w sumie nie dziwimy się, że boją się tego czego nie znają. Dopiero potem dowiadują się, że właściwie poprowadzone sprawy, które trafiły do sądu, mogą raz na zawsze uciąć temat konkretnego długu. To właśnie wyroki wydane przez sądy po uprzednim merytorycznym rozpatrzeniu sprawy, pozwalają wielu dłużnikom z sukcesem zmniejszać zadłużenie.

Niespłacona pożyczka w Kredyt1000

Dziś prezentujemy kolejną wygraną sprawę. Niespłacona pożyczka w Kredyt1000 miała swój finał w sądzie. Dzięki skutecznej obronie poprowadzonej przez specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, nasza Klienta jest w tym sporze do przodu na ponad 1200 zł nie licząc kosztów procesu i odsetek. Ponownie udowodniliśmy, że warto bronić się w sądzie przed roszczeniami wierzycieli. Jak widać, możemy na podstawie wydanego przez sąd wyroku zostać zobligowani do zapłaty tego, co rzeczywiście należało się pozywającemu. A wszystkie dodatkowe koszty zostaną oddalone jako nienależne.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Niespłacona pożyczka w Kredyt1000