Niespłacona do końca pożyczka w Credilo a pozew Fintredo Financial Technology? Pani Maryla nie jest pierwszą osobą, która z chwilą odebrania nakazu zapłaty z sądu, dzwoniąc do naszego Biura Obsługi Klienta twierdziła, że nigdy nie miała pożyczki w Fintredo. Wielu pożyczkobiorców dokonując refinansowań nawet nie wie, że pożyczkodawcy współpracujący ze sobą, wymieniają się pożyczką. I tak z zobowiązania zaciągniętego na platformie Credilo „zrobił” się pozew od Fintredo. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika w mgnieniu oka rozwiązali tę łamigłówkę i udzielili odpowiedzi Pani Maryli. Kiedy kobieta udzieliła nam pełnomocnictwa, rozpoczęliśmy działania w jej imieniu. Fintredo Financial Technology poniosło porażkę na całej linii. Sąd oddalił w całości powództwo na 1200 zł.

Powód: Fintredo Financial Technology Sp. z o.o.  
Wartość przedmiotu sporu: ok. 1.200,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak kosztów procesu, brak odsetek

Pożyczki bez dochodów? Oczywiście, że jest to możliwe w instytucjach pozabankowych

Uzyskanie pożyczki pozabankowej jest zdecydowanie prostsze od pożyczki w banku. Możemy ją otrzymać nawet wtedy, gdy nie mamy regularnych dochodów czy jesteśmy zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych tj. umowa o dzieło czy umowa zlecenie. Znajdziemy też pożyczki bez BIK, czyli bez sprawdzania naszej historii kredytowej oraz pożyczki dla osób bezrobotnych. Sam fakt udzielania pożyczek osobom bez regularnych dochodów czy co gorsza takim, które tych dochodów wcale nie posiadają jest naszym zdaniem wysoce naganny. Nie trzeba być specjalistą w finansach, aby z góry wiedzieć, że tacy pożyczkobiorcy w ogóle nie spłacą zaciągniętego zobowiązania. A jeżeli podejmą taką próbę, to na pewno będą mieli ogromne trudności, żeby dotrzeć do mety. Dodatkowo wysokie koszty tego typu zobowiązań z góry przesądzają sprawę. Jednoznacznie uważamy, że tego typu praktyki powinny być niedozwolone w państwie prawa za jakie uważa się nasz kraj. Z niecierpliwością czekamy, aż w końcu ustawodawca położy kres tego typu działaniom.

Pożyczka w Credilo a pozew Fintredo

Pożyczki zaciągane w akcie desperacji, kiedy to zadłużony próbuje ratować swoje finanse tylko pogłębiają zadłużenia. Wiedzą to nasi specjaliści w oddłużaniu i dowiadują się o tym Ci, którzy zostają naszymi Klientami. Wtedy, tak jak w przypadku naszej Klientki, robimy wszystko co w naszej mocy, aby ustalić zasadność długu i bronić w przypadku, gdy roszczenie jest nienależne. W sprawie z powództwa Fintredo, mieliśmy podstawy do wniesienia skutecznych zarzutów, które zaważyły na wyroku wydanym przez sąd.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka w Credilo a pozew Fintredo