Decydując się na pomoc prawną w oddłużaniu, należy podejść do tego z wielką rozwagą. Niewłaściwa decyzja może być niestety przyczyną jeszcze większych długów. Nie można pochopnie decydować się na usługi pierwszej lepszej kancelarii. To, że ktoś skończył prawo nie oznacza wcale, że będzie wiedział jak pokierować procesem oddłużania. Dlatego jeżeli już decydujecie się Państwo na skorzystanie z pomocy kancelarii oddłużeniowej, postawcie na sprawdzonego konia. A takim jest nasz zespół, który specjalizuje się w tej bardzo specyficznej dziedzinie i ma na swoim koncie liczne sukcesy. Kiedy Pani Elżbieta została pozwana przez Vivus Finance na 9542,39 zł za radą koleżanki, która w przeszłości korzystała z naszych usług, nawiązała z nami kontakt. Poniżej oddalone powództwo Vivus na blisko 10.000 zł. Sąd oddalił roszczenie powoda w całości, potwierdzając tym samym nasze stanowisko w sprawie.

Powód: Vivus Finance Sp.z.o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 9.542,39 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak kosztów procesu, brak odsetek

Dlaczego akurat Portalu Dłużnika?

Ktoś może pomyśleć, że chełpimy się pisząc nieustannie o sukcesach naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Proszę Państwa, my tylko prezentujemy to co rzeczywiście ma miejsce w naszej pracy, choć to i tak niewielka część z rzeczywiście wygrywanych spraw. Nigdzie jednak nie piszemy, że gwarantujemy naszym Klientom 100% skuteczność, ale jednocześnie zaznaczamy, zresztą zgodnie z prawdą, że owa skuteczność w przypadku naszych działań jest bardzo wysoka. Są miesiące, że wynosi ona nawet sporo ponad 80%. Więc dlaczego nie mamy o tym pisać? Po to ciężko pracujemy, aby mówić o naszych sukcesach i żeby z profesjonalnej pomocy w oddłużaniu mogło skorzystać jak najwięcej dłużników.

Ponadto Portal Dłużnika nie rozmienia się na drobne, przez co ma przewagę nad innymi kancelariami prawnymi, które działają w wielu sferach. My od kilkunastu lat specjalizujemy się tylko i wyłącznie w tej wąskiej dziedzinie jaką jest oddłużanie. Naszą domeną jest walką z długami, przez co pomagamy zadłużonym wychodzić z finansowego dołka. W naszym warsztacie jest bardzo szeroka paleta form, metod i sposobów walki z tym destrukcyjnym zjawiskiem i dlatego nasza skuteczność jest tak wysoka.

Oddalone powództwo Vivus na blisko 10 000 zł

Jak się okazało nasza Klientka posiadała więcej niezamkniętych zobowiązań. Obecnie specjaliści z Portalu Dłużnika prowadzą kompleksowe oddłużanie Pani Elżbiety. Za nami już kilka zakończonych pomyślnie spraw, a dzisiaj przed Państwem kolejna. Prezentujemy dziś oddalone powództwo Vivus na blisko 10 000 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalone powództwo Vivus