Pożyczkodawcy pozabankowi zawężają swoją działalność do konkretnych sektorów. Inicjatywa Mikro kieruje ofertę do właścicieli małych i średnich firm, którzy mają problemy z uzyskaniem kredytowania w banku. Dodatkowym niebezpieczeństwem jest też to, że można w tym miejscy zaciągnąć pożyczkę nawet do 600.000 zł. Ogromne zobowiązanie to i ogromne koszty z nim związane. Nasza Klientka mimo, że resztkami swoich możliwości spłacała pożyczkę i tak otrzymała nakaz zapłaty i pozew Inicjatywa Mikro. Nasza Klientka nie mogąc poradzić sobie z trudnościami finansowymi, w końcu postanowiła postawić na profesjonalistów w oddłużaniu z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Dzisiaj pierwsza sprawa Pani Aliny, którą zajmowali się nasi mecenasi.

Powód: Inicjatywa Mikro Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 7.291,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zastanów się co robisz zanim będzie za późno

Do kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika trafia wielu dłużników, którzy swoją podróż w jedną stronę z pożyczkami pozabankowymi rozpoczęli czytając jakże chwalebne opinie zachwyconych Klientów. Nie ma lepszego łapacza na osoby, które desperacko potrzebują pieniędzy, niż to co niby piszą o danej ofercie inni. Zachwyceni jak to uratowało im sytuację, jak wszystko przebiegło szybko i sprawnie, jak dzięki tym pieniądzom spełnili swoje marzenia. Wszystko super, tylko gdzie na portalu pożyczkodawcy, czy pośrednika są głosy tych, którzy są nękani przez windykację i ciągani po sądach. O nich oczywiście nie przeczytamy ani jednego słowa.

Nie trzeba być specjalistą w sferze marketingu, aby wiedzieć, że nie jest to nic innego jak zwykły chwyt reklamowy, mający na celu przyciągnięcie jak największej ilości klientów. Przyzwyczailiśmy się i ufamy tak powszechnie wystawianym opiniom sklepom internetowym, czy przeróżnym produktom. Dajemy im wiarę, bo rzeczywiście często są nam bardzo przydatne. Ale zwróćmy uwagę, że w takich miejscach obok superlatyw pojawiają się też negatywy, czyli opinie tych niezadowolonych. W takim przypadku możemy wyciągnąć średnią i podjąć w miarę obiektywną decyzję. Na stronach parabanków takiej możliwości nie ma. Tam są tylko sami zachwyceni konsumenci i to już powinno dać do myślenia, że jesteśmy wprowadzani w błąd.

Weksel i pozew Inicjatywa Mikro

Inicjatywa Mikro uderzyła w naszą Klientkę mocno, nakazem zapłaty wydanym przez sąd z weksla, który jak widać nie zdał się na nic w starciu z Portalem Dłużnika. Roszczenie poległo w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Inicjatywa Mikro