Już niejedną zadłużoną osobę Portal Dłużnika wyprowadził na finansową prostą. Kierując się naszym ogromnym  doświadczeniem w oddłużani doskonale wiemy, że dług długowi nierówny i do każdego należy podchodzić z taką samą skrupulatnością. Z jednymi pozywającymi toczymy spory częściej z innymi rzadziej, ale nie ma to dla nas większego znaczenia, ponieważ każdą sprawę traktujemy jak by była naszą pierwszą. Kiedy zdenerwowany Pan Olaf zadzwonił na numer naszego Biura Obsługi Klienta, był już w posiadaniu nakazu zapłaty wydanego na rzecz Universe 3 NSFIZ. Fundusz pozwał mężczyznę na 4.018,92 zł. Dla naszych specjalistów w oddłużaniu sprawa wyglądała jasno. Tak też orzekł sąd I instancji. Ale spór zakończył się definitywnie na korzyść naszego Klienta dopiero w Sądzie Okręgowym. Sąd II instancji potwierdził stanowisko poprzedniego, oddalając apelację powoda w całości. Dla naszego Klienta to także nauczka, jak może się skończyć i po jakim czasie pożyczka bez zdolności na spłatę innych zobowiązań.

Powód: Universe 3 NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.018,92 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji w całości

Jak to jest z tą naszą historią kredytową?

Dobra? Zła? Nie mamy jej wcale? W czym nam pomaga, a w czym stoi kością w gardle? Na temat wpisów BIK czyli Biurze Informacji Kredytowej krążą przeróżne głosy. Nie ulega dyskusji, że dzięki nim możemy zostać posiadaczem kredytu na budowę domu lub też trafić do instytucji pozabankowych i zbudujemy sobie długi. Należy wiedzieć, że w tej bazie nie widnieją tylko mający kłopoty ze spłatą, ale wszyscy konsumenci, którzy kiedykolwiek korzystali z jakiegokolwiek kredytowania. Każdy najmniejszy zakup na raty, kredyt, karty kredytowe, kredyty odnawialne itp. dosłownie wszystko. Jeżeli spłacamy swoje zobowiązania terminowo, budujemy pozytywną historię, a opóźnienia sprawiają, że nasz scoring spada. W takim razie mogłoby się wydawać, że ideałem będzie czyściutki, bez żadnych wpisów BIK? Nic bardziej mylnego. W takim przypadku też nie jesteśmy wiarygodni, ponieważ przyszły kredytodawca nie ma odniesienia jakimi jesteśmy Klientami i czy terminowo regulujemy zobowiązania.

Także w tym przypadku medal ma dwie a nawet trzy strony. Nie jesteśmy wiarygodni dla banku nieregularnie spłacając pożyczki i tak samo się dzieje, kiedy do tej pory umiejętnie gospodarowaliśmy swoimi finansami i nie musieliśmy posiłkować się gotówką z zewnątrz.

Apelacja Universe 3 NSFIZ oddalona w całości

Nasz Klient nie miał dobrej historii kredytowej dlatego sięgnął po chwilówkę. Na szczęście dzięki pomocy Portalu Dłużnika nawet apelacja Universe 3 nie była mu straszna. Wygraliśmy spór w II instancji.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka bez zdolności kredytowej