Co zrobić, kiedy refinansowania w Wandoo nic nie dają. Dług nie maleje a nawet rośnie. Pożyczkodawca co miesiąc usilnie nalega na odraczanie terminu spłaty poprzez przerzucanie długu na inny podmiot i tak w kółko. Kiedy już nie starcza pieniędzy na ciągłe rolowanie długu sprawa trafia do sądu, który wydaje nakaz zapłaty na podstawie twierdzeń powoda, najbezpieczniej będzie zwrócić się do kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Dzięki temu krokowi nasza Klientka zrozumiała co działo się z jej pożyczką. Ciągłe refinansowania narażały ją tylko na ponoszenie dodatkowych kosztów i nabijanie kabzy firmie pożyczkowej. Nasi prawnicy wykazali w sądzie na jakiej zasadzie działa ten obecnie powszechny mechanizm odraczania terminu spłaty całego zobowiązania. W sprawie z powództwa Finva (Wandoo) skutecznie udowodniliśmy, że nie jest to niczym innym jak obchodzeniem dozwolonych kosztów pozaodsetkowych. Sąd zgodził się z naszym stanowiskiem.

Powód: Finva Sp.z.o.o.
Wysokość długu: 2.625,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Co dają pożyczkobiorcy refinansowania?

Dla nas odpowiedź jest prosta. Refinansowania nie dają nic pożyczkobiorcy poza pogłębianiem się zadłużenia. Ktoś może odpowiedzieć, że jak to nic? Przecież zyskuje dodatkowy miesiąc na spłatę całej pożyczki. Czy to jest bez znaczenia? No właśnie i mamy tok myślenia, o który chodzi firmom pożyczkowym. One chcą, aby Klienci traktowali to jako wielkie dobro i ukłon w ich stronę, pomagający przetrwać trudne chwile i nadzieję, że przez ten miesiąc coś się zmieni na lepsze. Niestety jak pokazuje życie i nasze doświadczenie w oddłużaniu są to kłamstwa, którymi karmi się pożyczkobiorców, aby w zakamuflowany sposób wyciągać od nich pieniądze. Przecież usługa refinansowania nie jest za darmo. Trzeba za nią też słono zapłacić, a kwota zobowiązania ani drgnie. Więc ponownie powtarzamy, że refinansowania nic nie dają i wpędzają w jeszcze większe długi.

Refinansowania w Wandoo

Finva czyli Wandoo pokonało się swoją własną bronią. Tak wielokrotnie wpychane naszej Klientce refinansowania, zadecydowały na niekorzyść pozywającego. Nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika wiedzieli jak mają ugryźć ten temat i jak widać gryz był konkretny. Sąd oddalając roszczenie powoda w całości, uwolnił tym samym Panią Michalinę od windykacji i co ważniejsze od nieistniejącego długu. Jak widać można skutecznie wykazać w sądzie abuzywność tego procederu i jeszcze zaliczyć poniesione wpłaty na poczet pożyczki.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Refinansowania w Wandoo