Wielu dłużników kiedy czuje, że zaczyna wpadać coraz głębiej w długi, próbuje ratować się na różne sposoby. Najcięższym popełnianym wówczas grzechem jest branie pożyczki lub pożyczek, która miałyby pokryć wszystkie poprzednie krótkoterminowe chwilówki. Portal Dłużnika wie jaki będzie tego efekt, ale nasi Klienci przekonują się o tym trochę później. Bomba z opóźnionym zapłonem tyka, aby potem wybuchnąć ze zdwojoną siłą. Wtedy mamy już otwartą wojnę bez żadnego kamuflażu. Nadchodzi czas, aby odbezpieczyć swoje naboje w postaci naszych mecenasów, którzy jak nikt znają się na oddłużaniu. Nakaz Eques Creditum na 12000 zł nie oparł się naszemu mecenasowi. Sprzeciw, trafnie uargumentowane zarzuty i sąd oddala wysokie roszczenie funduszu w całości i dodatkowo jako strona przegrywająca, fundusz musi ponieść koszty związane z procesem.

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wysokość długu: 12.046,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Podczas konsultacji prawnej dowiesz się dlaczego wpadłeś w długi

Zuchwałość większości wierzycieli nie przestaje nas zaskakiwać. Nieustannie im się wydaje, że domniemani dłużnicy ciągle tkwią w średniowieczu i bezwolnie będą poddawali się inkwizycji. Że będą jak sterowane przez nich kukły bezdyskusyjnie zgadzali się z sumami jakich ci domagają się nakazami zapłaty. Nie dość, że poprzez precyzyjnie skonstruowaną machinę pożyczkową wpędzili ich w długi, to jeszcze żądają od nich ogromnych pieniędzy, które w żaden sposób nie mieszczą się w ustawowych kosztach  pożyczek. Nachalnie podsuwają zdesperowanym nowe oferty zapewniając, że to im pomoże. A niby tak lekkie do spłaty pożyczki ratalne są już ostatnim gwoździem do trumny.

Ale i dłużnicy dopiero po jakimś czasie przekonują się jak to działa. Niektórym musimy to sami wyjaśniać, ponieważ do samego końca nie rozumieją jak doszło to tego, że mają tak ogromne długi. Iluzja panowania nad sytuacją zgubiła ich na dobre. Dopiero rozmowa z jednym z naszych specjalistów w oddłużaniu pomaga wszystko zrozumieć.

Nakaz Eques Creditum na 12000

To, że jakiś wierzyciel twierdzi, że ktoś jest mu winien pieniądze jeszcze nic nie znaczy. Musi ponad wszelką wątpliwość wykazać w sądzie zasadność roszczenia. Jak widać Eques Creditum pozywając naszego Klienta na dużą kwotę przekraczającą 12000 zł, nie umiał tego zrobić. Prawnicy z Portalu Dłużnika umiejętnie to wykorzystali na korzyść Pana Dariusza. Uzyskaliśmy orzeczenie sądu oddalające w całości powództwo Funduszu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz Eques Creditum na 12000