Życie z długami jest wielką udręką i codzienną walką o przetrwanie. Tutaj nie ma mocnych. Ten ciężar prędzej czy później złamie każdego. Dzięki pomocy specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, możemy przywrócić Państwu równowagę finansową i sprawić, aby życie znowu nabrało jaśniejszych barw. Dzisiaj kolejne oddalone powództwo funduszu sekurytyzacyjnego Ultimo. Pan Ireneusz już wie jak to jest cieszyć się z poprawiającej sytuacji finansowej. Jego zadłużenie topnieje w oczach. Za nami już kilkanaście zamkniętych długów, a dzisiaj doszedł następny na prawie 2.400 zł. Fundusz Ultimo przeliczył się wnosząc przeciw naszemu Klientowi pozew do sądu. Skutecznie wykazaliśmy, że takiej wierzytelności nie ma, wiec nie ma podstaw, aby za cokolwiek płacić. Sąd zgodził się z naszym stanowiskiem i oddalił powództwo Ultimo NSFIZ w całości.

Powód: Ultimo NSFIZ
Wysokość długu: ok. 2.400,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczki optymizmem nie spłacisz

Pamiętajmy, że każda pożyczka, kredyt to zobowiązanie finansowe i jeżeli za bardzo obciąży Państwa budżet, to zapewne nie skończy się to dobrze. Przed podjęciem decyzji o kredytowaniu należy też zastanowić się nad tym, jak nasza sytuacja finansowa będzie mogła się zmieniać na przestrzeni kilku miesięcy a nawet lat. A teraz niech wstanie Ten, który w ten sposób postąpił podpisując umowę zaciągając zobowiązanie. Możemy się założyć, że jeżeli już to naprawdę nieliczni. Zdecydowana większość konsumentów działa impulsywnie z myślą, że jakoś to będzie. Jak teraz sobie radzę, to dlaczego miałoby się to zmienić. A, że ten optymizm jest bardzo zawodny i jakie są jego konsekwencje, chyba nie wie lepiej nikt niż my. Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika codziennie przyjmują dziesiątki spraw właśnie takich „optymistów”. Tylko, że wtedy w słuchawce telefonu nie słyszymy radosnego głosu, tylko kogoś przerażonego i przytłoczonego długami.

Oddalone powództwo funduszu sekurytyzacyjnego

Ultimo nie było w stanie wykazać roszczenia, którego dochodził w sądzie. Rzecz kuriozalna, ale niestety bardzo często mająca miejsce po cesjach czyli  wierzyciel nie potrafiący udowodnić tego czego się domaga od dłużnika. Ale nie jest to naszym zmartwieniem, a tym bardziej naszego Klienta, który wygrał sprawę z Ultimo i jego dług stopniał o kolejne 2400 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalone powództwo funduszu sekurytyzacyjnego