Cesja do Svea Ekonomi Cyprus Ltd, której dokonała jedna z chwilówek, wywołała spore zamieszanie w głowie Pana Konrada. Nie umiejąc się odnaleźć w pozwie, który otrzymał wraz z nakazem zapłaty z sądu, postanowił poszukać specjalistycznej pomocy w oddłużaniu. Zachęcony tym co znalazł na naszej stronie Portal Dłużnika, wykonał telefon do Biura Obsługi Klienta uzyskując informacje, które pozwoliły mu na podjęcie decyzji o nawiązaniu z nami współpracy. Po podpisaniu umowy i udzieleniu pełnomocnictwa, mogliśmy reprezentować naszego Klienta w sporze z Svea Ekonomi Cyprus Ltd, gdzie domagano się od niego zapłaty na rzecz wierzyciela wtórnego 5.100 zł. Analizując dokumenty wiedzieliśmy jakich zarzutów powinniśmy użyć, aby spór zakończył się na korzyść Pana Konrada. I oto mamy wyrok sądu oddalający roszczenie pozywającego w całości. W tym przypadku cesja dostarczyła nam wielu skutecznych argumentów, pozwalających obalić powództwo.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd
Wysokość długu: ok. 5.100,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Długi mogą Cię wiele nauczyć

Gdzieś już w którymś z artykułów na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika wspominaliśmy, że długi to stan przejściowy i nie są końcem świata. Natomiast oddłużanie poprowadzone przez naszych specjalistów w tej dziedzinie jest alternatywą dla tego przejściowego stanu. Ten proces oczywiście nie odbywa się bez głównego zainteresowanego, czyli dłużnika. Jest on dla niego nie tylko wychodzeniem z długów, ale także nauką zarządzania, ekonomii, finansów, asertywności i oszczędzania. Jak widać można wynieść dla siebie bardzo dużo i potem skutecznie wykorzystać w codziennym, wolnym od długów, lepszym życiu.

Znamy wielu byłych dłużników, którzy mają za sobą ten szczególnie przykry czas i patrząc na to z perspektywy wolnego człowieka, widzą jak wielkim zmianom uległo ich życie. Dzięki temu doświadczeniu nauczyli się umiejętnie gospodarować swoim budżetem. Nie są sknerami i dusigroszami, ale planują, liczą, radzą się, konsultują i żyją na takim poziomie na jaki ich stać. Nie mają już chorych ambicji, aby równać do innych czy żyć ponad stan, na pokaz. Przedkładają ponad wszystko spokój psychiczny swój i rodziny oraz równowagę finansową nad kosztowne zbytki, bez których, jak się okazuje, też można być szczęśliwym.

Svea Ekonomi Cyprus Ltd

Dzięki temu, że wielu dłużników zaufało naszym specjalistom z Portalu Dłużnika, mogliśmy przeprowadzić ich przez ten niebywale trudny czas. Pan Konrad wie o czym piszemy i wie jak wspaniałym uczuciem jest to, kiedy dowiedział się, że Svea Ekonomi Cyprus Ltd przegrał sprawę w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Svea Ekonomi Cyprus Ltd