Gdy borykamy się z długami i brakiem pieniędzy, wtedy wszystko może wydawać się bezsensowne. Mamy wrażenie, że klamka zapadła i nic nie da się zrobić. W takim stanie trafiła do nas Pani Edyta. Kobieta była w depresji i dzięki wsparciu rodziny nawiązała z nami kontakt. Jak pokazała nasza współpraca prawie całkowicie oddłużyliśmy kolejną Klientkę. Można powiedzieć, że tylko wtedy oddłużanie przynosi najlepsze rezultaty, gdy współpraca w oddłużaniu pomiędzy Kancelarią a dłużnikiem jest całościowa i świadoma co do poszczególnych etapów. Pani Edyta widząc sukcesy i zmniejszające się zadłużenie, złapała wiatr w żagle i zaczęła żyć na nowo. Tym razem jej celem nie było pożyczanie pieniędzy, tylko zmniejszanie zadłużenia. Dzisiaj jedna z ostatnich spraw jakie są jeszcze przed nami. Eques Debitum i pozew na 3.041,41, zł poległ w sądzie na całego. Kolejny sukces na naszym koncie i na koncie naszej Klientki. Sąd oddalił w całości powództwo.

Wierzyciel: Eques Debitum FIZNFS
Wysokość długu: 3.041,41 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Współpraca w oddłużaniu

Naszą zasadą jest, że nic nie może się dziać bez wiedzy i zgody naszych Klientów. Jednocześnie oczekujemy tego samego z ich strony. Od chwili, kiedy zaczynają współpracę z naszą kancelarią oddłużeniową, powinni nas informować o wszelkich krokach jakie samodzielnie chcieliby podjąć w związku ze swoimi długami. Współpraca w oddłużaniu musi być całościowa i ścisła. Jesteśmy po to, aby czuwać nad całym procesem oddłużania i zapobiegać ewentualnym niewłaściwym ruchom, które mogłyby być podjęte przez zadłużonego. Jak potwierdza nasza kilkunastoletnia praktyka w tej dziedzinie, tylko wzajemna współpraca jest w stanie doprowadzić do sukcesu.

Dzięki szerokiej wiedzy jaką posiadamy w dziedzinie oddłużania, nasi specjaliści będą w stanie w odpowiedni sposób zaplanować sposób i metody niwelowania długów. Będziemy mogli zapanować nad Państwa długami i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania. Gdzie trzeba pójdziemy w ugodę, a w innym przypadku w proces. Sposobów jest kilka, a każdy indywidualnie dopasowany do konkretnego zadłużenia. Gdy borykacie się z długami i brakiem pieniędzy na ich spłatę,  wtedy wszystko może wydawać się bezsensowne  i  niepasujące do Waszej sytuacji. Dopiero z chwilą, kiedy zadłużenie zaczyna się zmniejszać zauważacie, że jednak przynosi to wymierne efekty.

Wygrana z Eques Debitum

Dłużniku, pozwól sobie pomóc, tak jak to zrobiła Pani Edyta. Zaufanie, którym nas obdarzyła przyniosło namacalne efekty w postaci zmniejszającego się długu, a dzisiaj wygraną z Eques Debitum. Poniżej wyrok w tej sprawie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Współpraca w oddłużaniu