Oddalona apelacja Vivus i zwrot opłat za przedłużanie

Na dobry wieczór Vivus i zwrot opłat za przedłużanie. Postanowiliśmy zażarcie walczyć, aż do wykorzystania wszystkich środków. Najpierw był nakaz zapłaty. Później po sprzeciwie Vivus sąd I instancji wydał wyrok na korzyść Pani Marii. To ciągle jeszcze nie zakończyło sprawy. Orzeczenie zostało zaskarżone, ale i w II instancji sąd przyznał nam rację. Opłaty za przedłużenia muszą wrócić do naszej Klientki, ponieważ są to opłaty nienależne pożyczkodawcy i niezasadnie obciążające pożyczkobiorcę.

Pozwany: Vivus Finance Sp.zo.o.
Wysokość długu: ok. 5.000,00 zł
Zadanie: Odzyskanie pieniędzy za przedłużenia pożyczki
Uzyskany efekt: Oddalona apelacja Vivus Finance

Walczymy do końca

Sami jesteśmy uparci jak woły, kiedy walczymy z wierzycielami w sądzie broniąc dłużników. Ale nauczeni doświadczeniem wiemy, kiedy się zatrzymać, aby nie generować niepotrzebnych kosztów. Nie musimy zaspokajać naszej ambicji i niczego sobie udowadniać. Znamy swoją wartość i umiejętności. I to właśnie dzięki temu wiemy, kiedy trzeba walczyć dalej, a kiedy powiedzieć stop. Przede wszystkim dbamy o naszych Klientów, bo to oni są dla całego naszego zespołu z Portalu Dłużnika  najważniejsi.

Dlatego nie jesteśmy w stanie zrozumieć uporu z jakim niektóre firmy bronią się przed tym co nieuchronne. A nieuchronnym jest zwrot nienależnych pożyczkodawcy pieniędzy. My wolelibyśmy porozumieć się na etapie polubownym, nie narażając się na ponoszenie dodatkowych, wcale nie małych, kosztów procesowych jak i karnych odsetek za opóźnienie. O ileż by to wszystko było prostsze i tańsze. No ale cóż, to jest nasze stanowisko jakże inne od stanowiska instytucji finansowych. Bo proszę Państwa nie tylko firmy pożyczkowe nie chcą dobrowolnie zwracać tego co jest im nienależne. Bardzo często i z szacownym bankami musimy się w tej kwestii procesować.

Vivus i zwrot opłat za przedłużanie

Poniżej prezentujemy kolejną ciekawą sprawę. Dokładnie chodzi o Vivus i zwrot opłat za przedłużanie. Warto podkreślić, że jeżeli jesteśmy pewni swojego stanowiska i walczymy o pieniądze naszych Klientów, to gdy trzeba tniemy się do ostatniej krwi. Nie inaczej było w sprawie z Vivus, kiedy to jako pełnomocnicy Pani Marii, żądaliśmy zwrotu opłat za przedłużenia. Sprawa znalazła swój finał w apelacji, ponieważ pozwany Vivus za nic nie chciał pogodzić się z wyrokiem wydanym przez sąd rejonowy, Niestety i w II instancji przegrał i teraz musi się w pogodzić z przegraną.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Vivus i zwrot opłat za przedłużanie