Nakaz zapłaty i pozew Provident Polska

Nasza kolejna Klientka z długami walczy już od wielu lat. Wcześniej była to samotna walka, nastawiona bardziej na przetrwanie niż eliminację kolejnych zobowiązań, co w zasadzie spowodowało jeszcze większe długi. Dziś nasza Klientka już wie, że nikt tak nie pomoże jak Portal Dłużnika. Poniżej prezentujemy trzecią wygraną sprawa. Tym razem nakaz zapłaty i pozew Provident Polska i co ważne podkreślić “trzeźwa” decyzja pozwanej o przekazaniu nam sprawy zaowocowały wyrokiem oddalającym powództwo w całości. 

Wierzyciel: Provident Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 2.800,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zapisy w umowach pożyczkowych budzą wiele zastrzeżeń

Kiedy podpisujemy umowę pożyczki bardzo często w ogóle jej nie czytamy. A nawet kiedy to robimy, wykonujemy tę czynność szybko i po łebkach. Bo przecież nam się spieszy i chcemy jak najszybciej otrzymać pieniądze, które tak bardzo są nam potrzebne. Oddłużając Polaków przez kilkanaście lat, naprawdę bardzo rzadko spotykamy się z dłużnikiem, który poddał analizie to co podpisywał. Są to sporadyczne przypadki, gdy pożyczkobiorca świadomie zdecydował się na zaciągniecie zobowiązania obarczonego tak wysokimi kosztami, jakie mają miejsce w instytucjach pozabankowych. A mamy i takich Klientów, którzy wstydzili się zapytać doradcę, który zawierał z nimi umowę o pewne określenia, zapisy, kwoty, wyliczenia z obawy, że uzna ich, popularnie określając, za ciemne masy. Nie potrafimy tego pojąć.

No cóż, różnie z tym wszystkim bywa, ale nie zmienia to faktu, że należy poddawać dokładnej analizie wszystkie zapisy zawarte w umowach pożyczek. Nasi prawnicy zajmujący się oddłużaniem doskonale wiedzą co one skrywają i jak Klienci nabijani są w butelkę. Jeżeli chcecie Państwo mieć pewność czy Wasze umowy nie skrywają klauzul abuzywnych, niedozwolonych opłat itp., zachęcamy do skorzystania z usług naszych profesjonalistów w tej dziedzinie.

Nakaz zapłaty i pozew Provident Polska

Klientka dostarczyła nam nakaz zapłaty i pozew Provident Polska. Ponownie udowodniliśmy, że można, należy i warto bronić się w sądzie, przed praktykami instytucji parabankowych. Kolejny raz skutecznie wykazaliśmy bezzasadność roszczenia, którego domagał się wierzyciel. Sąd powództwo oddalił w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty i pozew Provident

Telewizja Oddłużeniowa

x