• Home
  • Aktualności
  • Nakaz zapłaty i pozew Ferratum Bank i oddalone powództwo w całości

Nakaz zapłaty i pozew Ferratum Bank i oddalone powództwo w całości

Odnosimy wrażenie, że pożyczkodawcy bardzo się nie martwią, kiedy ich Klienci nie spłacają sumiennie do końca zaciągniętych zobowiązań. Widząc sumy widniejące na nakazach zapłaty mamy nieodparte wrażenie, że właśnie dopiero wtedy zarabiają duże pieniądze, nie mówiąc już o dodatkowych kosztach zastępstwa procesowego, czy w egzekucji. Nasz Klient spłacił z nawiązką pożyczkę ratalną, a i tak otrzymał nakaz zapłaty i pozew Ferratum Bank na ponad 3600 zł. No właśnie, jak to się ma do tego co należne jest wierzycielowi? Ano nijak się ma i dlatego prawnicy z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, mają pełne ręce roboty. Ponownie sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Ferratum Bank
Wysokość długu: 3.616,13 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Czy pożyczka ratalna zawsze uratuje nasze finanse?

Już kiedyś pisaliśmy w jednym z artykułów, że wszystko jest dla ludzi łącznie z pożyczkami, czy kredytami. Przecież doskonale wiemy, że pieniądze są każdemu potrzebne do normalnego życia. Ale co się dzieje, kiedy w naszym gospodarstwie domowym jest większy popyt niż podaż? Wtedy zaczynamy wpadać w długi i nawet nie wiemy kiedy powoli zakopujemy się w dole finansowym.

Z naszych rozmów z Klientami wynika jednoznacznie, że zaciągając kredyty, pożyczki mieli nadzieję, że sami poradzą sobie z długami. A kiedy decydowali się na zobowiązanie ratalne to byli w zasadzie pewni, że spłacą nim te krótkoterminowe, a pozostała jedna miesięczna rata nie będzie nadto obciążała ich budżetu i tym sposobem uratują swoje finanse. No właśnie, gdyby było to takie oczywiste nie zostali by Klientami naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, ponieważ nie mieliby długów. Koło ratunkowe w postaci zobowiązania ratalnego nie sprawdziło się w większości przypadków. Źle skalkulowana pożyczka, niewłaściwe obliczony dług spowodował kumulację problemu i ostatecznie niewypłacalność. Bywa jednak, że kredyt konsolidacyjny w banku, wzięty w odpowiednim momencie i wysokości, jest w stanie uratować dłużnika.

Nakaz zapłaty i pozew Ferratum Bank

Dzięki skutecznej obronie w sądzie, zadłużenie naszego Klienta zmniejszyło się o ponad 3600 zł. Można powiedzieć, że nakaz zapłaty i pozew Ferratum Bank tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że roszczenie było wyssane z palca. Sąd podzielił to stanowisko oddalając w całości roszczenie firmy pożyczkowej.

Inna wygrana sprawa z powództwa Ferratum Bank:

Pozew Ferratum Bank i skuteczna obrona w sądzie

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty i pozew Ferratum

Telewizja Oddłużeniowa

x