• Home
  • Aktualności
  • Bezzasadne roszczenie Prokura NSFIZ ponownie upadło w sądzie

Bezzasadne roszczenie Prokura NSFIZ ponownie upadło w sądzie

Prezentujemy kolejne bezzasadne roszczenie Prokura NSFIZ, które w całości upadło w sądzie. Pan Dariusz nie chciał poddać się bez walki, kiedy został pozwany przez fundusz Prokura. Po długiej windykacji prowadzonej przez firmę Kruk, jego pożyczka trafiła do wierzyciela wtórnego, który uzyskał w sądzie nakaz zapłaty na prawie 7500 zł. Po zapoznaniu się z artykułami zamieszczanymi na stronie naszej Kancelarii postanowił zaufać naszym specjalistom i podjął decyzję o podjęciu z nami współpracy. Podpisaliśmy umowę i otrzymaliśmy pełnomocnictwo do reprezentowania mężczyzny przed sądem. Pierwszym krokiem było wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty. Następnie pełnomocnik rozszerzył stanowisko procesowe. Jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, użyte argumenty przekonały sąd, który oddalił powództwo w całości obciążając Prokura kosztami procesu.

Wierzyciel: Prokura NSFIZ
Wysokość długu: ok.7500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Bądź świadomym dłużnikiem i broń się przez pozwami wierzycieli

Świadomość wśród dłużników rośnie i jest to bardzo dobry znak. Coraz więcej pozywanych, czy mających trudności ze spłatą zobowiązań, zasięga porady specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Wielu naszych Klientów na początku oczekuje od naszych mecenasów jedynie konsultacji prawnej. Chcą się dowiedzieć jak z punktu widzenia profesjonalistów wyglądają ich sprawy. Zdecydowanej większość właśnie wtedy otwierają się oczy i widzą skalę problemu jak i to, że rozwiązanie go wcale nie będzie takie łatwe jak mogło się to im na początku wydawać. Rozmowa bezpośrednia w naszej kancelarii w Łodzi czy telefoniczna, pozwala naświetlić sytuację jak i przedstawić możliwe działania. Przekonują się, że oddłużanie wymaga ogromnej wiedzy nie tylko prawniczej, czy z zakresu finansów i prawa bankowego, ale także to co ma związek z całą formalną stroną postępowania procesowego czy negocjacyjnego, także wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i konkretnych umiejętności.

Dłużniku, broń się przed pozwami wierzycieli, ale rób to z pomocą specjalistów w oddłużaniu z kancelarii prawnej Portal Dłużnika. Będziemy myśleli i działali za Ciebie i w Twoim imieniu tak, aby przekazane nam sprawy zakończyły się jak najlepiej.

Bezzasadne roszczenie Prokura NSFIZ w sądzie

Bezzasadne roszczenie Prokura trafiło do sądu. Wcześniej fundusz nabył na drodze cesji dług od firmy pożyczkowej. Co prawda nie w takiej kwocie jakiej domagał się pożyczkodawca, ale w wysokości zdecydowanie przewyższającej udostępniony kapitał. Zadanie prawników z Portalu Dłużnika polegało na udowodnieniu bezzasadności dochodzonego przez Prokura roszczenia. I jak widać na załączonym wyroku udało się nam to skutecznie wykazać. Sąd oddalił powództwo w całości.       

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Bezzasadne roszczenie Prokura NSFIZ

Telewizja Oddłużeniowa

x