Dziś dług w Eques Debitum na ok. 30000 zł i ponownie udowadniamy, że trzeba się bronić przed pozwami wierzycieli wtórnych. Pan Krystian nie zasypał gruszek w popiele i nawiązał współpracę z naszą kancelarią prawną, która specjalizuje się w oddłużaniu. Gdyby tego nie zrobił nakaz zapłaty uprawomocniłby się i zapewne za chwilę trafił do komornika. A stąd już krok do egzekucji komorniczej i jak się okazało, spłaty nienależnego Funduszowi długu. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem poprowadzony przez naszych specjalistów proces, zaowocował rewelacyjnym wyrokiem sądu. 

Wierzyciel: Eques Debitum FIZNFS
Wysokość długu: ok. 30.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:  Umorzenie co do kwoty 317,75 zł i oddalenie powództwa w pozostałym zakresie

W co grają wierzyciele wtórni?

Jak wskazują statystki i nasza znajomość rynku oddłużeniowego, większość obywateli nie zna swoich praw, co jest równoznaczne z niepodejmowaniem obrony przed nakazami zapłaty. To m.in. bierność pozwanych napędza sektor zajmujący się skupowaniem wierzytelności.

Dla wierzyciela wtórnego nie ma najmniejszego znaczenia, czy w kupionym portfelu długów znajdują się jakieś przedawnione, czy dawno już spłacone zobowiązanie. Liczy, że uda się mu trafić na nieświadomego dłużnika, który ze strachu zapożyczy się w innym miejscu, albo sprzeda co będzie mógł i zapłaci kwotę z nakazu. Jak nie da rady i nie wniesie sprzeciwu, sprawa trafi do komornika.

Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika robią wszystko, aby nie tylko bronić pozywanych przed niezasadnymi roszczeniami, ale także budzą świadomość wśród zadłużonych. Bo tylko dzięki tej świadomości będą mogli walczyć o przestrzeganie swoich praw, a nie stawianie się na z góry przegranej pozycji. Nasi mecenasi skutecznie pomagają tym, którzy zwracają się do naszej Kancelarii Prawnej po pomoc.

Był dług w Eques Debitum i długu nie ma

W pierwszej kolejności należało wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty, który został wydany na posiedzeniu niejawnym przez sąd rejonowy, na podstawie twierdzeń zawartych w pozwie wniesionym przez Eques Debitum. To nie mogło czekać. Wnieśliśmy sprzeciw i wdaliśmy się w spór. Mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy a nasz Klient nie musi się już martwić nieistniejącym długiem i wizją komornika.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dług w Eques Debitum

Dług w Eques Debitum