Podmiot Ultimo Potrfolio Investment mający swoją siedzibę w Luxembourgu, dochodził od naszego Klienta długu wynoszącego blisko 1600 zł. Najpierw była uciążliwa windykacja Ultimo Portfolio, a po dłuższym czasie sprawa trafiła do sądu. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika zajmujący się tą sprawą, podważyli materiał dowodowy pozywającego, który nie umiał udokumentować rzekomej wysokości i istnienia zadłużenia. Na skutek podjętych przez nas działań, całe roszczenie Ultimo Portfolio Investment zostało oddalone przez sąd.

Wierzyciel: Ultimo Portfolio Investment  
Wysokość długu: ok. 1.600,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zjawisko spirali zadłużenia przybiera rozmiary epidemii

Prawnicy z Portalu Dłużnika są przerażeni jak w zastraszającym tempie rośnie liczba dłużników wpadających w pułapkę spirali zadłużenia. Znajdujący się w tak trudnej sytuacji finansowej, nie są w stanie bez fachowej pomocy wyjść z długów. Nie ma dnia, abyśmy w naszej pracy oddłużeniowej nie spotykali się z osobami szukającymi pomocy w wyjściu z pętli zadłużenia.

Wiemy też jak ogromnym obciążeniem psychicznym dla dłużnika jest znajdowanie się w takim położeniu. Przyznajemy, że dla nas też jest to wyzwanie. Jeszcze kilka lat temu zgłaszały się po pomoc osoby z pojedynczymi, czy kilkoma sprawami. Niestety od jakiegoś czasu takie przypadki należą do rzadkości. Są dłużnicy, u których ilość zaciągniętych zobowiązań potrafi przekraczać nawet liczbę pięćdziesiąt. Zapewne ma na to wpływ zwiększająca się ilość podmiotów udzielających szybkich pożyczek, które reklamują się na każdym kroku i zachęcają do korzystania z ich usług. Także łatwość z jaką możemy wziąć chwilówkę jest zatrważająco prosta. Musimy też stwierdzić, że życie staje się coraz trudniejsze. Wiele osób traci pracę lub zarabia małe pieniądze, które nie starczają na godne życie.

Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika doskonale znają życie i wiedzą, że często wiele osób nie ma innego wyjścia. Kiedy rodzice nie mają co włożyć do garnka, decydują się  na desperacki krok, nie myśląc o konsekwencjach. Ale niestety, za łatanie w ten sposób domowego budżetu, przyjdzie im słono zapłacić. Tylko profesjonalna pomoc może uchronić ich przed komornikiem.

Windykacja Ultimo Portfolio

Tym razem wierzyciel wtórny Ultimo ponownie trafił na naszych mecenasów z kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu i będzie musiał pogodzić się z porażką. Reprezentując naszego Klienta w sądzie wygraliśmy sprawę. Dług na 1600 zł przestał istnieć. Teraz przed nami kolejne obrony przed pozwami i negocjacje z wierzycielami. Wszystko po to, aby wyprowadzić Pana Łukasza ze spirali zadłużenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Windykacja Ultimo Portfolio

Windykacja Ultimo Portfolio