Tym razem o pomoc poprosiła kobieta, która otrzymała pozew z sądu z powództwa banku. Pozywającym był Alior Bank. Nie dziwi nas więc strach jaki ogarnął Panią Irenę, bo i kwota dochodzona pozwem była ogromna. 130.000 zł na nakazie zapłaty plus koszty procesu i odsetki naprawdę mogą zwalić z nóg najtwardszego, a obrona w sądzie, kiedy przeciwnikiem jest instytucja bankowa, nie należy do łatwych. Zwłaszcza, gdy przez wiele miesięcy dążyło się do ugody. Jak już nie raz udowodniliśmy, nasi specjaliści w oddłużaniu nie boją się wyzwań i często podejmują się poprowadzenia spraw, gdzie inni załamywali ręce. Jak można zobaczyć na wyroku poniżej, ciężka praca naszych mecenasów nie poszła na marne. Alior przegrywa w sądzie kolejną sprawę, a poniżej prezentujemy warunki proponowanej “ugody”, zanim jeszcze sprawa trafiła do sądu.

Wierzyciel: Alior Bank S.A.
Wysokość długu: ok. 130.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Bank pozywa i co dalej?

Pracując tyle lat z dłużnikami widzimy, że nic tak bardzo ich nie porusza jak pozwy banków. Może dzieje się tak dlatego, że instytucje te powszechnie uważane są za ostoję świata finansowego, instytucje zaufania publicznego i w dodatku nigdy się nie mylą. W zasadzie porównując zasady działania banków z firmami pożyczkowymi, te pierwsze mogą wydawać się bez grzechu. Obiektywnie stwierdzając, rzeczywiście zaciągane tam kredyty są na nieporównywalnie korzystniejszych dla konsumenta warunkach.

Wielu dłużników myślących, że w sądzie z bankiem nie mają szans, wcale nie podejmuje się obrony przed roszczeniem. Czują się bezsilni, załamują się, nie podejmując żadnych działań. Nieuchronnie prowadzi do jeszcze większych problemów, którym zapewne być zajęcia komornicze. A, że przeważnie kwoty dochodzone przez banki są wysokie, może wiązać się to nawet z utratą dorobku całego życia.

Nie ma nic gorszego dla dłużnika od poddania się i nie podejmowania obrony. Jak pokazują tysiące prowadzonych przez nas spraw, w zdecydowanej większości możemy skutecznie pomóc, nawet gdy dłużnik przez długie miesiące negocjował ugodę jak w tym przypadku. Na całe szczęście propozycja Banku okazała się niepoważna.

Alior przegrywa w sądzie 130 000 zł

Nie każda „przygoda” z długami ma złe zakończenie. Ba, większość kończy się dobrze. Tylko od Państwa zależy jak potoczą się jej losy. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika służą ze swojej strony radą i profesjonalną pomocą, która może okazać się skuteczna, tak jak w przypadku sprawy z Alior Bankiem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Alior przegrywa w sądzie

Alior przegrywa w sądzie

Alior przegrywa w sądzie