Pozew Ultimo Portfolio na prawie 10.000 zł został doręczony naszej Klientce prawie rok temu. Wcześniej leżała w sądzie rejonowym zanim nabrała prawidłowego biegu. Zapadł całkiem przyzwoity wyrok, ponieważ sąd zasądził na rzecz powoda 2.505,83 zł, jednocześnie obciążając Ultimo kosztami procesu. Nie mniej uważamy, że są bardzo duże szanse na oddalenie powództwa w całości i w związku z tym, po konsultacji z naszą Klientką, podjęliśmy decyzję o wniesieniu apelacji. Walka z Ultimo Portfolio Investment jeszcze się nie skończyła o czym będziemy informować.

Wierzyciel: Ultimo Portfolio Investment  
Wysokość długu: ok. 10.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału pożyczki 2.505,83 zł i oddalenie w pozostałym zakresie, koszty procesu po stronie powoda

Kilka nierozważnych decyzji i możesz wpaść w długi

Codziennie prawnicy z Portalu Dłużnika spotykają się w swojej pracy oddłużeniowej z przeróżnymi ludźmi i podmiotami, które wpędziły ich w długi. Są i tacy, którzy przez lata doskonale radzili sobie z finansami. Umieli właściwie rozplanować domowy budżet, nie pożyczali pieniędzy w bankach, od znajomych, rodziny a tym bardziej w firmach pożyczkowych. Można śmiało powiedzieć, że mieli spokojne życie w sferze finansowej. I co? Nagle w ich życiu zadziało się coś takiego co spowodowało, że cały ich dotychczasowy świat wywrócił się do góry nogami i odebrał rozsądek i racjonalne podejście do pieniędzy. Ktoś może powiedzieć, że piszemy bujdy. Bo jak ktoś, kto przez tyle lat doskonale gospodarował pieniędzmi nagle wpadł w długi? Tak, proszę Państwa, i takie sytuacje się zdarzają. Nawet, jak w przypadku naszej Klientki, wpadnięcie w długi może spowodować nie tylko tragiczne wydarzenie w życiu ale to, które przyniosło ogromną radość. Może wydawać się to co niektórym irracjonalne, ale niestety takie nie jest. Jest prawdziwe aż do bólu.

Nie osądzajmy nikogo za to, że ma długi, bo często sami nie wiemy, kiedy coś takiego i nas może bezpośrednio dotknąć.

Walka z Ultimo Portfolio Investment

Pani Jola jest książkowym przykładem ofiary pętli długów. Współpraca z  naszymi specjalistami w oddłużaniu zaczęła się prawie półtora roku temu. Za nami kilka ugód i spłaconych zobowiązań, kilka wygranych spraw i kilka w apelacji. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby wyprowadzić naszą Klientkę z długów. Tym razem pomimo wydawałoby się korzystnego wyroku w sporze z Ultimo, nie poddajemy się i będziemy walczyli w apelacji o oddalenie powództwa w całości. Walka z Ultimo Portfolio Investment jeszcze się nie skończyła.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Walka z Ultimo Portfolio Investment

Walka z Ultimo Portfolio Investment