“Nie chcę eksperymentować i działać po omacku. Czytałem, na stronie Portal Dłużnika, że kancelaria ma już na swoim koncie wiele wygranych spraw z Vivus. Jestem zdecydowany na podpisanie umowy i udzielenie pełnomocnictwa. I wkraczajcie do akcji”. Naszym prawnikom nie trzeba dwa razy powtarzać. Kiedy sprawdziliśmy wszystkie dostarczone przez Pana Czesława dokumenty, od razu wiedzieliśmy na czym mamy się oprzeć wnosząc zarzuty i potem merytorycznie się do nich odnieść w pismach procesowych. Nakaz zapłaty Vivus wydany przez sąd zdał się na nic. Pozywający nie dostanie od naszego Klienta ani grosza z żądanych 6000 zł, ponieważ sąd oddalił powództwo w całości. A jeszcze musi zwrócić koszty procesu.

Wierzyciel: Vivus Finance Sp. z o.o.
Wysokość długu: ok. 6.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kilka minut na stronie pożyczkodawcy a problem na lata

Kto z nas nie znalazł się w sytuacji, kiedy nagle potrzebował pieniędzy na już? Tak szczerze? Chyba nie ma takiej osoby. No chyba, że milionerzy, ale i ich bogactwo często bywa złudne. Wiec nie zazdrośćmy tym co mają dużo bo proporcjonalnie w razie kłopotów, mają więcej do stracenia. A nam przeciętnym Kowalskim pożyczkodawcy udostępnili „wspaniałe” narzędzie do wkręcania się w długi. Kilkanaście kliknięć w klawiaturę komputera lub dotknięć w ekran smartfona i dostajemy złudne wrażenie, że nasz problem finansowy został rozwiązany. Dostaliśmy bez problemu pieniądze i możemy zapłacić zaległe rachunki, oddać koledze pożyczone pieniądze, spłacić wcześniejszą pożyczkę a w innej odroczyć termin spłaty wykładając kasę na przedłużenie, czy refinansowanie. Myślimy: „Za miesiąc jakoś dam radę to zapłacić” lub „Teraz się nie martwię, za miesiąc znowu coś znajdę w necie”. Ale życie bywa okrutne szczególnie, kiedy główną rolę grają pieniądze.

Pożyczka zaciągnięta w ekspresowym tempie, bez weryfikacji baz, zdolności kredytowej staje się przeklętym długiem i pasmem udręki przez, którą przechodzi dłużnik długie miesiące. Prawnicy z Portalu Dłużnika mogą przerwać ten ciąg i pomóc znaleźć wyjście z tej jakże trudnej sytuacji.

Nakaz zapłaty Vivus

Po zapoznaniu się z dokumentami  przedstawiliśmy Panu Czesławowi nasze stanowisko. Ten, postanowił przekazać specjalistom w oddłużaniu z Portalu Dłużnika poprowadzenie swojej sprawy. Poprosiliśmy o podpisanie potrzebnych dokumentów i wnieśliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Następnie wdaliśmy się w spór, którego wynik usatysfakcjonował naszego Klienta jak i naszą kancelarię. Sąd oddalił powództwo w całości. Kolejna wygrana sprawa za nami.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty Vivus

Nakaz zapłaty Vivus