Dziś kolejna sprawa z Profi Credit na 24000 zł. Na tę chwilę nasza Klientka, której obrony podjęli się prawnicy z Portalu Dłużnika, może czuć się spokojnie i nie martwić się, że zawita do niej komornik. Po skutecznych działaniach naszych specjalistów w oddłużaniu, Sąd I instancji oddalił powództwo Profi Credit w całości. Mamy nadzieję, że będzie to już koniec tej kuriozalnej sprawy. 

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 24.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Długi, których nie ma

Nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika spotykają się w sądzie z firma pożyczkową Profi Credit nader często. Kiedy poddajemy analizie pozwy na podstawie, których przez sądy rejonowe wydawane są nakazy zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla (bo w ten sposób są pozywani przez ten podmiot dłużnicy), stwierdzamy, że na podstawie tego co widzimy, nigdy nie przestaniemy się dziwić wysokościom kwot widniejącym na wekslach i nakazach.

W zdecydowanej większości pożyczki zostały spłacone i to ze sporą nawiązką, a pożyczkodawca jeszcze żąda bajońskich sum. Mamy wrażenie, że świadomość pożyczania tego podmiotu zatrzymała się kilkanaście lat temu, kiedy to na rynku finansowym królowała  wolna amerykanka i nikt nie miał kontroli nad pożyczkodawcami pozabankowymi. Od jakiegoś czasu ta sytuacja uległa zmianie i każdy prowadzący działalność polegającą na pożyczaniu pieniędzy, ma obowiązek przestrzegania zapisów prawa. Ustawodawca wprowadzając określone regulacje, miał na celu ochronę konsumentów przed nadmiernym kosztami oferowanych produktów.

Dlatego tak ważne jest, że jeżeli zostaniecie Państwo pozwani przez pożyczkodawcę czy wierzyciela wtórnego, naprawdę warto skonsultować z naszymi specjalistami w oddłużeniu z Portalu Dłużnika zasadność tego roszczenia.

Sprawa z Profi Credit na 24000

Kiedy pozwany nie spłacił kapitału pożyczki, oczywiście należy się liczyć, że sąd nakaże jego spłaty wraz z karnymi odsetkami. Na szczęście w przypadku Pani Małgorzaty nie było takiej sytuacji. W jej imieniu prawnicy z Portalu Dłużnika przeciwstawili się roszczeniu Profi Credit i sąd oddalił niezasadnie naliczone koszty w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawa z Profi Credit na 24000

Sprawa z Profi Credit na 24000