Kiedy Pan Filip skontaktował się z naszą kancelarią oddłużeniową Portal Dłużnika i dostarczył dokumenty, które otrzymał z sądu dokonaliśmy ich analizy. W zasadzie byliśmy pewni, że wynik sporu będzie dla nas satysfakcjonujący. Jak się okazało mieliśmy rację. Mężczyzna jest Klientem naszej kancelarii od kilku miesięcy. Zajmujemy się jego całościowym oddłużaniem. Powtarzamy, że lepiej się bronić niż pozywać i dlatego prosimy naszych Klientów o uzbrojenie się w cierpliwość. Jak można zobaczyć i tym razem spokój i opanowanie sowicie się opłaciły. Poniżej kolejna przegrana Money Man w sądzie.

Wierzyciel: ID Finance Poland Sp. z o.o.  
Wysokość długu: ok. 2.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

“Cierpliwość przyciąga wszystko co dobre”

Dzisiaj trochę poetycko. Ale czy o długach i kłopotach nie można pisać też w ten sposób?  Nie zawsze muszą padać mocne i ostre słowa.  Czasami właśnie te spokojne, nie mówiące wprost trochę zakamuflowane mogą oddać dużo więcej niż te tak bardzo bezpośrednie. Ktoś może powiedzieć, że niby po co na stronie kancelarii prawnej zajmującej się oddłużaniem chcemy pisać o cierpliwości. Przecież nie ma to nic wspólnego z długami. Cytując słowa Zygmunta Krasińskiego: „Bądź cierpliwością – tą panią niedoli – Co gmach swój stwarza z niczego – powoli!”

Proszę Państwa, czym innym jest zacytowana niedola jak nie długami. Gmach, który powstaje cierpliwie, powoli to nic innego jak prowadzony wspólnie z dłużnikiem przez naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika proces oddłużania, kończący się otrzymaniem drugiego, wolnego od długów życia. Właśnie o tym ciągle mówimy naszym Klientom, kiedy proszą nas o pomoc w wyprowadzeniu ich z pętli zadłużenia. Tylko spokojne, wyważone i dobrze przemyślane działanie, może przynieść oczekiwane rezultaty. Wielu z nich przekonało się, że cierpliwość jest tym co naprawdę się opłaca i co pozwala zbudować nowe życie.

Money Man w sądzie

Naszemu Klientowi zabrakło cierpliwości i chciał mieć wiele rzeczy teraz i natychmiast. Niestety obróciło się to przeciwko niemu i teraz musi wykazać się wielkim opanowaniem. Podjął za wiele decyzji w nieodpowiednim momencie i w nieroztropny sposób. Teraz na szczęście jest pod czujną opieką naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika i powoli uwalnia się od długów. Dzisiaj wygrana dla Pana Filipa sprawa z powództwa ID Finance.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Money Man w sądzie

Money Man w sądzie