Raport NSFIZ z siedzibą w Krakowie

Raport NSFIZ z siedzibą w Krakowie

Ponownie krzyżują się drogi naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika i funduszu sekurytyzacyjnego Raport NSFIZ z siedzibą w Krakowie. A to za sprawą nakazu zapłaty, który zmotywował Panią Dorotę do poszukania specjalistycznej pomocy w oddłużaniu w naszej Kancelarii Prawnej Exire.

Wierzyciel: Raport NSFIZ z siedzibą w Krakowie
Wysokość długu: ok. 1500,00  zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Spirala zadłużenia

Żyjemy w czasach, gdzie nieustannie jesteśmy zachęcani do kupowania przeróżnych rzeczy. Ale i pożyczkodawcy nie śpią. Bombardują nas reklamami pożyczek bez BIK, bez zaświadczeń, dla każdego, za darmo, bez poręczycieli. Patrząc racjonalnie powinniśmy trzymać się z dala od tego typu ofert. Ale co zrobić kiedy brakuje na jedzenie, czynsz, leki a nasze dochody są zbyt niskie, aby zaciągnąć kredyt w banku? Lub nagle mamy ochotę na sprawienie sobie przyjemności jakimś ekskluzywnym zakupem?

Wtedy, decydujemy się na tego typu szybką pożyczkę. Potem, bierzemy następną, aby spłacić tą pierwszą. I tak sytuacja powtarza się co miesiąc, generując coraz większe zadłużenie. W końcu z jednej chwilówki robi się kilkanaście lub kilkadziesiąt. Zostajemy bez środków do życia, postawieni pod ścianą płaczu. Wsiedliśmy do pociągu, który nabierał prędkości aż w końcu się wykoleił. A my tkwimy uwięzieni w środku i w żaden sposób nie widzimy dla siebie szansy na wydostanie się z niego. Myślimy: „To już koniec! Moje życie się skończyło!” Jeżeli poddamy się, to rzeczywiście wydamy na siebie wyrok. Kiedy zaczniemy szukać pomocy to okaże się, że jest jednak szansa na wyjście z tej beznadziejnej sytuacji.

Proszę Państwa specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika nie boją się wyzwań. Walka z długami i obrona dłużników przed niezasadnymi roszczeniami wierzycieli to nasze powołanie. Podejmujemy się spraw, które z pozoru wydają się nie do obronienia a jednak przy umiejętnie i profesjonalnie poprowadzonej obronie okazuje się zupełnie coś innego. Oczywiście, musimy być szczerzy i nie możemy napisać, że udaję się nam wygrać wszystkie sprawy, czy za każdym razem wynegocjować korzystne dla Klienta porozumienie z wierzycielem. Nie jesteśmy hipokrytami i stawiamy sprawy jasno. Ale z całą odpowiedzialnością możemy pochwalić się bardzo dużą skutecznością, oscylującą w granicach 80%.

Raport NSFIZ z siedzibą w Krakowie

Przedstawiamy wynik pracy naszych specjalistów. Oddalone w całości przez sąd powództwo wierzyciela wtórnego Raport NSFIZ z siedzibą w Krakowie, który domagał się od naszej Klientki 1500 zł. Mamy za sobą jeden z wielu kroków na drodze prowadzącej do oddłużenia i zwrócenia wolności finansowej Pani Dorocie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Raport NSFIZ z siedzibą w Krakowie

Raport NSFIZ z siedzibą w Krakowie