Opieramy naszą współpracę i pomoc w oddłużaniu na wzajemnym zaufaniu i szczerości. W zależności od stanu faktycznego sprawy i Państwa sytuacji staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Przedstawimy uczciwie nasze stanowisko w sprawie i jakie widzimy realne rozwiązanie problemów z długami. W takiej właśnie sprawie zwrócił się do nas o pomoc Pan Kazimierz. Nie spłacił pożyczki w Profi Credit do końca i został pozwany na 7000 zł. Po zapoznaniu się z dokumentami nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika uznali, że trzeba się bronić przed zawyżonymi kosztami pozaodsetkowymi, których domagał się wierzyciel. Przygotowaliśmy także naszego Klienta, że zapewne będzie musiał zapłacić kwotę niespłaconego kapitału pożyczki. Ku zadowoleniu naszego Klienta i Kancelarii, nasze przewidywania nabrały realnej formy. Sąd wydał wyrok zasądzający do kapitału a w pozostałym zakresie oddalił nienależne koszty.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 7.000,00  zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kwoty kapitału pożyczki i oddalenie powództwa w pozostałym zakresie

Raty lekkie do udźwignięcia. Czy, aby na pewno?

Pożyczka ratalna wielu z nas wydaje się bezproblemowym zobowiązaniem. „To tak jak bym coś wziął w sklepie na raty i spokojnie co miesiąc spłacał” – tak myśli większość dłużników. Ale czy tak jest zawsze? Niestety nie! Wszystko zależy od sytuacji finansowej jakiej znajduje się pożyczkobiorca. Jeżeli nie posiada wielu zobowiązań, ma przyzwoite dochody to w takiej sytuacji raty rzeczywiście mogą być najmniej obciążającym domowy budżet wyjście. Wszystko odwraca się o 180 stopni w sytuacji, kiedy takową pożyczkę bierze się na spłatę już istniejących zobowiązań. Łudzimy się, że będzie to dobre wyjście, pozwalające nam wyjść na prostą z długami. Ileż już takich złudnych nadziei i dłużników przeszło przez ręce naszych specjalistów w oddłużaniu. Niestety, zawsze takie „ratowanie” kończyło się tak samo. Powiększającym się długiem i rosnącą liczbą zaciąganych zobowiązań finansowych branych na coraz gorszych warunkach i z coraz wyższymi kosztami.

Proszę Państwa, wszystko jest dla ludzi i pożyczki też, ale brane tylko wtedy, kiedy mamy pieniądze. Tak właśnie, pożyczki nie są dla biednych czy dla tych, którzy już mają ileś tam innych zobowiązań. Zapamiętajmy raz na zawsze, że na pożyczanie możemy sobie pozwolić, kiedy mamy pieniądze.

Profi Credit Polska w sądzie

Po przeanalizowaniu dokumentów, które Pan Kazimierz przyniósł do naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika uznaliśmy, że sprawa nie wygląda beznadziejnie i możemy pomóc w wyjściu z tej sytuacji. Obniżyliśmy jego dług o połowę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profi Credit Polska w sądzie

Profi Credit Polska w sądzie