Windykacja Ultimo

Windykacja Ultimo a później pozew

Nikt tak dobrze nie rozumie dłużników jak nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Oczywiście, że analizujemy dogłębnie wszystkie sprawy ale pod kątem formalnym, potrzebnym do ustalenia planu działania. Nie nam oceniać dlaczego i z jakiego powodu powstały długi. Naszą misją jest pomoc a nie wystawianie opinii o dłużnikach. Naszą rolą jest ulżenie im w tej ciężkiej sytuacji w jakiej się znaleźli. Dzisiaj ponownie możemy pochwalić się naszą skutecznością. Mimo, że windykacja Ultimo nie dawała żyć, sąd i tak oddalił powództwo na blisko 11.000 zł w całości.

Wierzyciel: Ultimo Portfolio Investment
Wysokość długu: ok. 11.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Dłużniku, nie baw się w prawnika, bo może Cię to drogo kosztować

Wielu dłużnikom wydaje się, że sami sobie poradzą w walce z firmami pożyczkowymi, windykacyjnymi czy funduszami skupującymi zobowiązania. Uważają , że czytając przeróżne fora dla zadłużonych, artykuły opisujące historie zadłużonych, czy nawet zapoznając się z dostępnymi w internecie radami prawników czy wyrokami sądów, posiedli już taką wiedzę, że mogą sami stawić czoło problemowi. Owszem, internet jest kopalnią wiedzy, ale nie kończył studiów prawniczych, nie potrafi poprowadzić negocjacji, podjąć się obrony procesowej. Nie wysyła profesjonalnie sformułowanych i zredagowanych w odpowiedni sposób pism do wierzycieli. Nie umie sam napisać sprzeciwu i w merytoryczny sposób odnieść się do zawartych w nim zarzutów. Do tego trzeba posiadać szeroko pojętą wiedzę, umiejętności i doświadczenie. A takimi cechami charakteryzują się nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, którzy skutecznie pomogli tysiącom ludzi wyjść z zadłużenia. Tylko kierowanie się rozsądkiem pomoże Państwu pozbyć się długów i wyjść z tego obronną ręką. Prawnicy z Portalu Dłużnika służą pomocą na każdym etapie sprawy.

Najpierw Windykacja Ultimo, później sąd

Otrzymaliście Państwo nakaz zapłaty? Prawnicy z Portalu Dłużnika zachęcają do skorzystania z naszej konsultacji prawnej. Dowiecie się czy jest szansa, aby zadłużenie zniknęło albo chociaż zostało zmniejszone. Przyjdźcie, zadzwońcie, napiszcie a przekonacie się jak wygląda współpraca z naszą kancelarią. Nie obiecujemy cudów, ale tak jak w przypadku Pani Renaty racjonalnie oceniliśmy szanse w jej sprawie i okazało się, że mieliśmy rację. Dług na 11.000 zł nie trafi do egzekucji komorniczej, bo po prostu już go nie ma.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Windykacja Ultimo

Windykacja Ultimo