Pomoc prawna specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika w przypadku, gdy sprawa nabiera tempa i przenosi się na drogę sądową, jest gwarancją wiedzy, doświadczenia i zaangażowania w każdą sprawę. Na tym nie kończymy naszej pracy, czynnie uczestniczymy w całym procesie, który kończy się wydaniem przez sąd orzeczenia. Dziś na Portalu Dłużnika pożyczka MoneyMan w sądzie i wyrok oddalający powództwo w całości.

Wierzyciel: ID Finance Poland Sp.z.o.o.
Wysokość długu: ok. 2800,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zanim przedłużysz / refinansujesz pożyczkę, zastanów się czy Cię na to stać

Zanim skorzystasz z propozycji przedłużenia, czy refinansowania zaciągniętej pożyczki, jaką daję ci wierzyciel, poważnie zastanów się. Pomyśl, czy rzeczywiście w czymś Ci to pomoże. Czy dzięki temu twój dług stanie się mniejszy? Czy uciekniesz przed spłatą zobowiązania? Czy za te 7,14, 30 dni będziesz miał pieniądze, aby uregulować całość, jeżeli już teraz Ci ich brakuje?

To co chcesz zrobić nie jest niczym innym jak kupowaniem czasu, którego już nie masz. Kupowaniem czyli ponoszeniem realnych kosztów, wyrzucaniem pieniędzy, których przecież tak bardzo potrzebujesz. Decydując się na ten krok dajesz sobie złudną nadzieję, że jakoś się dzięki temu wykaraskasz. Odroczenie terminu spłaty pożyczki to tylko iluzja, którą daje ci pożyczkodawca, że jakoś sobie poradzisz z tym długiem. A może liczysz na cud finansowy, którego niestety nigdy nie będzie, a którego życzymy Ci z całego serca. Te dodatkowe kilkanaście, czy kilkadziesiąt dni spokoju w przypadku długu, nie mają najmniejszego znaczenia przynajmniej dla Twoich finansów. Myślisz, że ratujesz się a prawda jest taka, że wpadasz w jeszcze większe kłopoty finansowe. Musisz wiedzieć, że tego typu działania instytucji pozabankowych są świadome i przemyślane. Nie są to działania z dobroci serca, tylko nastawione na zysk firmy. To właśnie one dają im ogromne dochody, które notabene nie są zgodne z prawem.

MoneyMan w sądzie

Znajomość przepisów prawa oraz ogromne doświadczenie sprawiają, że nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, potrafią odpowiednio zareagować w różnych sprawach. Stajemy po stronie dłużników, którzy wpadli w kłopoty finansowe i działamy w kierunku ich oddłużenia. Nasze działania doprowadziły do oddalenia całości przez sąd powództwa ID Finance.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

MoneyMan w sądzie

MoneyMan w sądzie