Jeżeli mamy na karku długi, z którymi sobie nie radzimy, dalsze pożyczanie sprowadzi na nas jeszcze większe kłopoty. Na tym etapie nie jest już istotne, czy dalej będziemy szukali funduszy w firmach pożyczkowych, czy u bliskich. Z góry skazujemy się na przegraną, bo przecież nie będziemy w stanie długu spłacić. Dlatego tak ważne jest spojrzenie prawdzie w oczy i poszukanie pomocy u specjalistów w oddłużaniu. Pani Mirka zrozumiała co się dzieje i zwróciła się do nas o pomoc. Dzisiaj wygrana dla niej się sprawa z powództwa Kredyt Inkaso NSFIZ. 

Wierzyciel: Kredyt Inkaso NSFIZ
Wysokość długu: ok. 4800,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w rodzinie u znajomych. Jakie niesie ryzyko?

Kiedy jesteśmy w ciągu pożyczania nie działamy logicznie. Myśli ukierunkowane są na zdobycie pieniędzy, na spłatę zaciągniętych zobowiązań. Na dalszy plan schodzą relacje rodzinne, czy towarzyskie. Nie są priorytetem, nim jest kasa potrzebna na zaspokojenie wierzycieli. Już parabanki nie chcą nam pożyczać, więc szukamy dalej, oczywiście trzymając wszystko w tajemnicy. Przecież chcemy uchodzić za tych fajnych, solidnych, godnych zaufania. Zaczynamy pożyczanie u rodziny. Oni uwierzą w naszą bajkę, że na coś tam na brakuje i najpóźniej za miesiąc im oddamy. I co jest najbardziej tragiczne, większość z nas w to wierzy. Jesteśmy pewni, że znowu coś wymyślimy i wyrównany rachunki. Potem zwracamy się w stronę znajomych, którzy znają nas tylko z tej jasnej strony. Wszystko co mroczne sprytnie skrywamy. Nie mamy problemu, aby pożyczyć i oddać cioci. Spirala się zaciska i pole manewru już nie istnieje. Stajemy w końcu twarzą w twarz ze swoimi długami i nie mamy szansy na następny krok. To dla wielu jest punkt zwrotny, po którym podejmują decyzję o szukaniu specjalistycznej pomocy w oddłużaniu, którą znajdują w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika.

Proszę Państwa, należy zdać sobie sprawę, że pożyczając pieniądze od rodziny czy znajomych na spłatę innych zobowiązań, nie będziecie w stanie oddać długu, bo niby skąd weźmiecie na to środki. Fundujecie sobie lata wstydu, życia jako ten gorszy, niegodny zaufania. Często konsekwencją jest utrata znajomych, dobrej opinii czy nawet zerwanie więzi rodzinnych. Jesteście „karani” za wasze kłamstwa. Bo może jeżeli powiedzielibyście prawdę, wszystko ułożyłoby się inaczej.

Kredyt Inkaso NSFIZ

Wierzyciel wtórny przegrywa w sądzie sprawę prowadzoną prze specjalistów z Portalu Dłużnika. Dodatkowo musi ponieść koszty związane z procesem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyt Inkaso NSFIZ

Kredyt Inkaso NSFIZ