Posiadanie długów na pewno nie jest powodem do dumy. Jest to wstydliwy problem, który dłużnicy skrzętnie ukrywają przed światem. Ale musimy zdać sobie sprawę, że jeżeli nic nie będziemy z nimi robili, to niestety nie będą malały a nawet stały w tym samym miejscu. Pozostawione same sobie urosną i przygniotą nas całkowicie. Pana Huberta zmobilizował do działania dopiero nakaz zapłaty. Widniejąca tam kwota przeraziła go i podjął decyzję o nawiązaniu współpracy. Poniżej oddalone powództwo Banku na ok. 39.000 zł.

Wierzyciel: Credit Agricole Bank Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 39.000,00  zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalone powództwo Banku

Bank nie zawsze ma rację

Wiele roszczeń, także tych bankowych można w sądzie oddalić. Tylko świadomość dłużników, że można się przed nimi  bronić, daje szansę na wyjście z sytuacji z tarczą. Pod żadnym pozorem nie wolno czekać, że czas jakoś sam to rozwiąże. Bezczynność jest najgorsza. Najlepiej w takiej sytuacji zasięgnąć fachowej pomocy np. w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, która od wielu lat specjalizuje się w oddłużaniu i skutecznie pomaga dłużnikom.

Wiele osób otrzymując nakaz zapłaty z sądu wpada w panikę i myśli, że to już koniec, że już nic więcej nie da się zrobić. Każdego dnia zadajemy kłam temu twierdzeniu. Chowanie głowy w piasek, powoduje poważne problemy, narastanie długu, egzekucję komorniczą, utratę dochodów, czy w ostateczności nawet licytację majątku będącego w posiadaniu dłużnika.

Oddalone powództwo Banku

Wielu myśli, że jeżeli bierze kredyt w banku, to Bank w przypadku skierowania sprawy do sądu ma zawsze rację i nigdy się nie myli. Nic bardziej mylnego. Potwierdzają to wyroki zamieszczane na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Przekonał się o tym nasz kolejny Klient. Po przeanalizowaniu dokumentów i udzieleniu pełnomocnictwa zabraliśmy się do pracy, która zakończyła się naszą wygraną.

Inna wygrana sprawa z Credit Agricole:

Credit Agricole przegrywa proces o 35 000 zł

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalone powództwo Banku

Oddalone powództwo Banku