Masz dług w firmie windykacyjnej Kruk? Możesz być pewien, że twoją sprawą zajmie się Prokura NSFIZ. Jak się zajmie? Ano Fundusz będzie dochodził tego roszczenia na drodze sądowej. Pytasz dlaczego? Kruk i Prokura to podmioty należące do tej samej grupy kapitałowej. Pierwszy windykuje a drugi pozywa. Właśnie ten związek, specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, musieli wyjaśnić Pani Annie, która nigdy o Prokurze nie słyszała. Kobieta nie rozumiała dlaczego została pozwana przez fundusz, jeżeli nigdy nie brała tam pożyczki. 

Wierzyciel: Prokura NSFIZ
Wysokość długu: ok. 3000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Długi to też jest problem psychologiczny

Wszystko siedzi w naszej głowie. To co kiedyś zrobiliśmy i to czego dokonamy w następnych dniach. Podobnie jest z długami. Jeżeli je posiadamy, to one zajmują całą znajdującą się tam przestrzeń. Nie pozwalają normalnie funkcjonować, myśleć, jeść, spać. Odbierają nam całą radość z życia. Są naszą udręką i zaciskającą się na szyi pętlą. Dopóki nie zdamy sobie sprawy z tego, że z tym „potworem” też można dać sobie radę, dopóty będą zatruwały każdą sekundę naszego życia. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika wiedzą doskonale, że każdy człowiek ma inna odporność psychiczną. Jeden dostaje obłędu, kiedy ma tydzień spóźnienia z płatnością raty, a drugi kiedy dowiaduje się, że jego kontem zajął się komornik.

Nadrzędną rzeczą jest to, aby zdać sobie w końcu sprawę, że w zasadzie nie ma sytuacji bez wyjścia. Każdy ogień można zagasić używając mniejszej lub większej ilości jednostek lub ponosząc mniejsze, czy większe straty. Należy zapanować nad bezsilnością, windykacją, sądem, komornikiem i zacząć racjonalnie myśleć. Wielu z dłużników przekonało się jak wielkie znaczenie ma pomoc profesjonalistów w oddłużaniu. Proszę nie odebrać tego za przechwalanie się, ale dzięki realnej pomocy prawników z Portalu Dłużnika, tysiące Polaków odzyskało równowagę finansową i psychiczną. Wielu udało się nam skutecznie pomóc i jednocześnie zmienić ich sposób patrzenia na finanse.

Prokura NSFIZ

Dzięki ciężkiej pracy specjalistów  w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, nasza Klientka poczuła siłę i odzyskała wiarę, że istnieje życie wolne od długów. Dzięki naszym wskazówkom przewartościowała swoje życie i zrozumiała co tak rzeczywiście jest w nim ważne. A my oddłużyliśmy Panią Annę o kolejne 3000 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prokura

Prokura