Wielu naszych Klientów doskonale wie co to są automatyczne refinansowania i do czego prowadzą. Jeden z pożyczkodawców poszedł w tym kierunku o krok dalej i poza dobrowolnymi refinansowaniami stosuje coś, co możemy śmiało nazwać „karnymi” refinansowaniami. Jeżeli Klient dobrowolnie nie chce skorzystać z tej opcji, ten nie pytając go o zgodę, sam dokonuje tej operacji. Dzisiaj wygrana przez naszych specjalistów w oddłużaniu sprawa z Szybka Gotówka. Sąd oddalił roszczenie firmy pożyczkowej w całości.

Wierzyciel: Szybka Gotówka Sp.z.o.o.
Wysokość długu: ok. 4000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Upadłość konsumencka nie dla każdego

Wielu dłużnikom szukającym pomocy w naszej kancelarii prawnej wydaje się, że panaceum na wszystkie ich kłopoty finansowe, będzie ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Nie zdają sobie jednak sprawy, że decydując się na taki krok upadły traci wszystko co posiada. Dlatego nasi specjaliści w oddłużaniu stoją na stanowisku, że podjęcie tej decyzji powinno być ostatecznością. Dopiero po bardzo szczegółowej analizie całej sytuacji dłużnika można podjąć właściwą decyzję. I co najważniejsze, ta analiza powinna być dokonana przez profesjonalistów, posiadających doświadczenie w tej dziedzinie, a nie przypadkowych prawników nie mających na co dzień styczności z długami.

Upadłość konsumencka ma sens przy naprawdę dużych długach. Kiedy pojawiają się u nas zadłużeni na kwoty nie przekraczające nawet 50000 zł, po dokonaniu analizy dokumentów pokazujemy, że jest realna szansa na wyjście z długów bez podejmowania tego ostatecznego kroku. Często nasi Klienci demonizują swoje zadłużenie, a po konsultacji prawnej z adwokatami z Portalu Dłużnika, nagle otwierają się im oczy i patrzą na sprawy inaczej.

Chcemy podkreślić, że ogłoszenie upadłości konsumenckiej dla wielu dłużników będzie rzeczywiście jedyną szansą na rozpoczęcie nowego życia. Ale trzeba jednocześnie zdawać sobie sprawę z tego, że pomimo wprowadzonych nowelizacji, nadal przeprowadzenie tego procesu w Polsce nie jest takie proste. Uczciwa i profesjonalna kancelaria prawna, powinna wiedzieć czy Klient ma szanse na jej ogłoszenie.

Portal Dłużnika jasno stawia sprawę i w tej kwestii, nie dając nadziei na coś co nie jest do zrealizowania. Jesteśmy uczciwi i dzięki temu nasza wiarygodność jako specjalistów w oddłużaniu jest nieustannie na bardzo wysokim poziomie. A zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem.

Automatyczne refinansowania

Dług wyczekiwany przez Pana Karola i naszych specjalistów pozew od Szybka Gotówka w końcu znalazł się w sądzie. Wykazaliśmy niezasadność roszczenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Automatyczne refinansowania

Automatyczne refinansowania