Jeżeli odebraliście Państwo wydany przez sąd nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla nie wpadajcie w panikę. Zachowajcie spokój i zwróćcie się o pomoc do adwokatów z Portalu Dłużnika, którzy specjalizują się w sprawach oddłużeniowych. Zajmujemy się od lat również tego typu pozwami i zapewne będziemy mogli znaleźć sensowne wyjście z tej sytuacji. Pierwsze co, to musimy zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi w sprawie dokumentami i przedstawimy realne szanse na obronę przed dochodzonym roszczeniem. Takie szanse widzieliśmy, kiedy zwrócił się do nas o pomoc Pan Leszek. Dziś kolejne oddalone powództwo Profi Credit i kolejna wygrana naszej Kancelarii.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 5000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo Profi Credit oddalone w całości

Opłata od zarzutów do nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu nakazowym

Nakaz zapłaty w sprawach z powództwa Profi Credit zazwyczaj wydawany jest przez sąd w postępowaniu nakazowym. Dzieje się tak dlatego, że firma pożyczkowa jest w posiadaniu weksla in blanco, podpisanego przez pożyczkobiorcę w chwili zawierania umowy pożyczki. Na jego podstawie może wystąpić o wydanie nakazu zapłaty w tym trybie. Doskonale zabezpiecza w ten sposób swoje interesy, wiedząc, że w tym przypadku obrona jest o wiele trudniejsza i wymagająca szerokiej wiedzy prawniczej.

Uciążliwą cechą tego postępowania jest także konieczność opłacenia zarzutów od nakazu zapłaty. Jednocześnie należy wiedzieć, że istnieje przecież możliwość złożenia do sądu wniosku o zwolnienie od tej opłaty. Należy wypełnić oświadczenie majątkowe (do pobrania w sądzie lub z internetu ) na podstawie, którego będziemy w mogli wykazać, że nie jesteśmy w stanie ponieść tych kosztów bez uszczerbku utrzymania koniecznego dla siebie i rodziny. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że sąd nie zawsze przychyla się do prośby pozwanego, ale zawsze zalecamy skorzystanie z tej możliwości.

Powództwo Profi Credit

Jak można zobaczyć w wyroku sądu I instancji, warto jest bronić się w sądzie przeciwko roszczeniom Profi Credit. Poniżej kolejne oddalone powództwo Profi Credit i kolejna wygrana naszej Kancelarii.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Powództwo Profi Credit

Powództwo Profi Credit