Serii apelacyjnej ciąg dalszy. Kancelaria Medius, która nabyła na drodze cesji dług od Kreditech Polska, też postanowiła spróbować swoich sił w sądzie II instancji. Ale i tym razem po rozdaniu kart, poker królewski był w rękach naszych prawników w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Strategia, którą ustaliliśmy podczas tego rozdania, była jakże korzystna dla naszego Klienta. Dług w wysokości 3800 zł zniknął raz na zawsze. Apelacja Kancelarii Medius została oddalona w całości!

Wierzyciel: Kancelaria Medius S.A.
Wysokość długu: ok. 3800,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Kredyt? Pożyczka? Powinieneś wiedzieć czym są odsetki

Ujmując najogólniej odsetki, które są nieodzownym składnikiem każdego zobowiązania finansowego, nie są niczym innym jak formą zapłaty jaką dokonujemy na rzecz wierzyciela za udzielony nam kredyt czy pożyczkę. Wyróżniamy trzy rodzaje odsetek: ustawowe, maksymalne i tak zwane karne za opóźnienia w spłacie. Wysokość każdych z nich ściśle regulują przepisy prawa.

Prawnicy z kancelarii prawnej Portal Dłużnika, zwracają uwagę na tę kwestię, ponieważ jest ona bardzo często bagatelizowana przez potencjalnych Klientów instytucji finansowych. Później okazuje się, że w parze z prowizjami, ubezpieczeniami bardzo podwyższają kwotę do spłaty.

Apelacja Kancelarii Medius

Poniżej możecie Państwo zobaczyć wyrok sądu II instancji. Apelacja Kancelarii Medius została oddalona w całości. Nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika ponownie udowodnili swoją skuteczność w sądach obu instancji. Mamy ogromną satysfakcję, kiedy sprawy kończą się w sposób jaki przewidywaliśmy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Apelacja Kancelarii Medius

Apelacja Kancelarii Medius