Ostatnio prawnicy z Portalu Dłużnika obserwują wzmożoną aktywność wierzycieli w kwestii apelacji. Zapewne wynika to z prostego przełożenia, czyli im więcej spraw wygrywamy w I instancji tym statystycznie więcej apelacji wnoszą powódki. Dziś Apelacja Mildum oddalona w całości. Sąd II instancji oddalił w całości apelację firmy pożyczkowej, obciążając ją kosztami postępowania apelacyjnego.

Wierzyciel: Mildum Finanse Sp.z.o.o.
Wysokość długu: ok. 1600,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja Mildum oddalona w całości

Apelacja? Tak, ale wtedy kiedy jest zasadna

Jak pisaliśmy w pierwszej części artykułu od jakiegoś czasu obserwujemy zwiększoną ilością wnoszonych przez powódki apelacji. Z jednej strony jesteśmy w stanie zrozumieć tak stan rzeczy, ponieważ prawnicy z Portalu Dłużnika sami nierzadko korzystają z tego narzędzia odwoławczego. Jest ono zasadne w przypadku, kiedy istnieją do tego niepodważalne przesłanki. Dlaczego? Powód jest jeden i najważniejszy. Jeżeli istnieje zbyt duże ryzyko, że apelacja nie przyniesie oczekiwanego skutku nie ma sensu jej wnosić, ponieważ wiąże się ona z ponoszeniem dodatkowych opłat. A niejednokrotnie nie są to wcale małe pieniądze. Działania naszej kancelarii oddłużeniowej ukierunkowane są na niwelowanie długów, a nie na ich powiększaniu. Dlatego zawsze bardzo rozważnie podchodzimy do tego aspektu. Podejmując pochopne decyzje moglibyśmy narażać naszych Klientów na zbędne wydawanie pieniędzy. A przecież nikt nie wie lepiej od nas, że dla dłużnika każda kwota ma znaczenie.

Kiedy osoba zadłużona podpisuje z nami umowę, udziela nam pełnomocnictwa to robi to po to, aby mieć pewność, że jej sprawami zajmą się wyspecjalizowani w oddłużaniu adwokaci. Z kolei my podejmując się tego zadania, bierzmy odpowiedzialność za przekazane nam sprawy i z pewnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzimy do każdej z nich.

Apelacja Mildum oddalona w całości

Wniesiona przez firmę Mildum apelacja została w całości oddalona przez sąd II instancji. Wierzyciel musi ponieść dodatkowe koszty ale to już nie jest naszym zmartwieniem. Prawnicy z Portalu Dłużnika dotrzymali słowa i dług w wysokości 1600 zł zniknął raz na zawsze.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Apelacja Mildum oddalona w całości

Apelacja Mildum oddalona w całości