Zarzuty od nakazu zapłaty są środkiem zaskarżenia w sprawach, w których wydano nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym. Jeżeli  nakaz wydany przez sąd zostanie przez Państwa odebrany, macie tylko 14 dni na to, aby kwestionować obowiązek zapłaty zasądzonej należności. Warto wtedy skorzystać ze specjalistycznej pomocy prawników z Portalu Dłużnika. Postępowanie nakazowe jest zdecydowanie trudniejsze i zawiłe, dlatego tak ważna jest profesjonalna pomoc przy prowadzeniu sprawy. W przypadku prezentowanych dzisiaj spraw, firma pożyczkowa tradycyjnie dochodziła od naszych Klientów wygórowanych kosztów i opłat wynikających z zaciągniętych pożyczek. Kiedy otrzymaliśmy pełnomocnictwa, nie pozostało nam nic innego jak wdać się w spór i walczyć o interesy naszych Klientów. W obu sprawach zapadły korzystne wyroki. Dopłaty do kwoty kapitału i oddalenia w pozostałym zakresie.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 7000.00 zł, 2300,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału, powództwo oddalone w pozostałym zakresie

Jeżeli koszty pożyczki budzą Państwa wątpliwości to….

Jeżeli koszty Państwa pożyczek wydają się podejrzanie wysokie, warto skierować swoje kroki do naszej Kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu i pozwolić naszym mecenasom zapoznać się ze sprawami. Nader często, jako konsumenci obdarzamy zbytnim zaufaniem znanych na rynku finansowym pożyczkodawców. Jak pokazują prowadzone z sukcesem przez nas spory, okazuje się, że takie postawy konsumentów są nagminnie wykorzystywane na ich niekorzyść. Potwierdzają to zapadające praktycznie każdego dnia wyroki, oddalające zawyżone roszczenia wierzycieli. Udaje się nam udowadniać przed sądem niezasadność pobierania nienależnych, wygórowanych opłat, które nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistych kosztach, które poniosła firma pożyczkowa w związku z udzieleniem zobowiązania.

Zarzuty od nakazu zapłaty

Prawnicy z Portalu Dłużnika po dokonaniu analizy dokumentów będą w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości związane z kosztami zaciągniętego zobowiązania. Tak właśnie zrobiliśmy, kiedy o pomoc zwrócili się do nas Pan Jarosław i Pani Emilia. Odebrane przez nich nakazy zapłaty opiewały na sumy nie mające odniesienia do tego co już spłacili. Potwierdziliśmy ich przeczucia i przedstawiliśmy nasze stanowisko w sprawach. Uważaliśmy, że bezapelacyjnie trzeba się bronić przed zawyżonym kosztami pożyczek. Sądy nakazały naszym Klientom dopłatę do kapitału pożyczek i oddaliły roszczenia Profi Credit w pozostałym zakresie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zarzuty od nakazu zapłaty

Zarzuty od nakazu zapłaty

Zarzuty od nakazu zapłaty

Zarzuty od nakazu zapłaty