DeltaWise OU to zagraniczna spółka przejmująca wierzytelności. Powtarza się znany wszystkim dłużnikom scenariusz, najpierw męcząca windykacja chwilówek, następnie sprawa trafia do sądu. Każdy pozostawiony sam sobie nakaz zapłaty, będzie miał tragiczne w skutkach konsekwencje. Prawnikom z Portalu Dłużnika, specjalizującym się w oddłużaniu przyszło już wielokrotnie bronić naszych Klientów przed pozwami tego wierzyciela wtórnego. Robimy to skutecznie i z niezmiennym zaangażowaniem. 

Wierzyciel: DeltaWise OU
Wysokość długu: ok. 3000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Świadomość dłużnika jest kluczowa w oddłużaniu

Chyba nikt, kto wie cokolwiek o funkcjonowaniu rynku finansowego nie ma wątpliwości, że przejmowanie wierzytelności jest obarczone ryzykiem. Na czym polega to ryzyko? Ano na tym, że wierzyciel wtórny nabędzie dług, który jest przedawniony, albo w ogóle nie istnieje. Ale zapewne to ryzyko opłaca się przeróżnym podmiotom. Od lat udaje się im całkiem dobrze zarabiać na przejmowaniu długów. Długi istniały zanim pojawił się pieniądz. Nawet w czasach handlu wymiennego też byli dłużnicy i ci, którzy przejmowali ich zadłużenie.

W dobie łatwości dostępu do wszelkiej informacji, aż dziwi fakt, że tak wielu nie zna swoich praw. Z przykrością musimy stwierdzić, że świadomość dłużników bardzo często jest niska. Naszym zdaniem tylko i wyłącznie świadoma postawa dłużnika, pozwoli ukrócić ten proceder i pozwoli w przyszłości wyjść z długów.

Męcząca windykacja chwilówek i wygrana w sądzie

Jeżeli otrzymujecie Państwo wezwania do zapłaty od wierzycieli wtórnych a sprawa nie trafiła jeszcze do sądu, w zdecydowanej większości przypadków warto poczekać aż się tam znajdzie. Dopiero wtedy będziecie mogli, z pomocą specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, skutecznie się bronić i udowodnić niezasadność roszczenia w całości lub w części. Tak było w kolejnym przypadku. Wyrok sądu prezentowany poniżej, pokazuje jak bardzo jest to realne.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Męcząca windykacja chwilówek

Męcząca windykacja chwilówek