Jak fundusze sekurytyzacyjne wykorzystują niewiedzą dłużników? Nic prostszego jak pozwać go! Nieświadomy dłużnik pozwany przez wierzyciela wtórnego będzie przekonany, że nakaz zapłaty wydany przez sąd, musi bezsprzecznie spełnić. Nawet, kiedy nie ma pieniędzy na spłatę całości zasądzonej kwoty, bez mrugnięcia okiem liczy się, że w konsekwencji zostanie wszczęta przeciwko niemu egzekucja komornicza. A jak pokazuje praca prawników z Portalu Dłużnika, większość roszczeń Funduszy udaje się obalić w sądzie. Także kolejna sprawa z Kreos NSFIZ w sądzie skończyła się pozytywnie. 

Wierzyciel: Kreos NSFiZ
Wysokość długu: ok. 2000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Broń się ze specjalistami z Portalu Dłużnika

Należy zdawać sobie sprawę, że nabywca wierzytelności będzie chciał zrobić wszystko, aby zarobić na kupionym przez siebie długu. Chociaż nabył go za ułamek jego wartości, celem jest wyśrubowanie kosztów a potem wyciśnięcie dłużnika jak cytrynę. Rzeczywiście, ten sok może okazać się wręcz niestrawny dla wierzyciela wtórnego z chwilą, kiedy przeciw niemu stanie wyspecjalizowana w oddłużaniu Kancelaria Prawna Exire – właściciel Portalu Dłużnika. I to jest bezsporny fakt, który musi zaistnieć.

Brońmy się tylko z fachowcami w swojej dziedzinie. Nie szukajmy pomocy w przypadkowej kancelarii, która poza napisaniem sprzeciwu nic więcej nam nie zaproponuje. Oddali to co niechybnie przy takiej pomocy nas czeka, ale w żaden sposób nie poprowadzi właściwie sprawy. Nie chcemy nikomu w tym miejscu ujmować zasług czy wiedzy. Ale podobnie jak my, nie podjęlibyśmy się obrony oskarżonego o zabójstwo tak ci, którzy nie siedzą w temacie długów, nie powinni dawać nadziei dłużnikom, że będą w stanie im skutecznie pomóc.

Kreos NSFIZ w sądzie

Niech każda kancelaria prawna trzyma się swojej specjalizacji i wykazuje się fachowością w dziedzinę, w której ma bezsprzeczną wiedzę, a unikniemy wielu rozczarowań i nieszczęść. Nadrzędnym celem powinna być pomoc, a nie działanie na szkodę Klienta. Kiedy Pani Emilia zwróciła się do prawników z Portalu Dłużnika o pomoc, wiedziała, że skierowała swoje kropki tam gdzie powinna. Nie zawiedliśmy oczekiwań naszej Klientki. Kreos NSFIZ w sądzie ponownie przegrał!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kreos NSFIZ w sądzie

Kreos NSFIZ w sądzie