Czy można odzyskać pieniądze od Profi Credit? No właśnie, jeżeli spłaciliście Państwo całą pożyczkę w tej instytucji pozabankowej bardzo możliwe, że do odzyskania macie wiele tysięcy złotych. Dzisiaj prezentujemy sprawę, w której prawnicy z Portalu Dłużnika wystąpili do sądu z powództwem przeciwko Profi Credit. Sąd przyznał nam rację i nakazał zwrot ponad 16000 zł wraz z odsetkami i kosztami procesu.

Pozwana: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 16.000,00 zł
Zadanie: Odzyskanie pieniędzy od Profi Credit
Uzyskany efekt: Wyrok uwzględniający powództwo w całości

Dłużniku! Walcz o swoje pieniądze!

Dłużnicy lub ci z Państwa, którzy już zdążyli uregulować w całości swoje zobowiązania wobec wierzycieli, bardzo często nie zdają sobie sprawy, że albo nie są wcale dłużnikami, albo zostali wystrychnięci na dudka. Tak proszę Państwa, piszemy te słowa z pełną świadomością. Chyba nikt tak dobrze nie zna rynku pożyczek pozabankowych i mechanizmów jakie tam funkcjonują jak my. Naszym chlebem powszednim jest walka o prawa zadłużonych i ich obrona przed roszczeniami pożyczkodawców.

W żaden sposób nie sugerujemy, aby nie spłacać zaciągniętych zobowiązań. Nie ulega dyskusji fakt, że długi należy spłacać z wielu względów, ale niech się to odbywa na uczciwych zasadach i zgodnych z literą prawa. Wielokrotnie analizując sprawy naszych Klientów zachodzimy w głowę, jak firmy pożyczkowe mogą jeszcze domagać się od nieszczęśników pieniędzy pozywając ich do sądu.

Czy można odzyskać pieniądze od Profi Credit?

Fortuna kołem się toczą a ci, którzy najpierw pozywali często sami są pozywani. Nasz Klient spłacił pożyczki w Profi Credit zgodnie z harmonogramem. Nie miał pojęcia, że może odzyskać dużo pieniędzy zanim nie trafił do naszej Kancelarii. Doszliśmy do wniosku, że czas zamienić role, ponieważ naszemu Klientowi przysługiwało roszczenie wobec Profi Credit o zwrot nadpłaconej kwoty w wysokości ponad 16000 zł. Jak pokazuje zamieszczony wyrok, Portal Dłużnika skutecznie walczy o prawa dłużników i pożyczkobiorców. Od lat prowadzimy tego typu sprawy i cieszymy się zaufaniem swoich Klientów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Czy można odzyskać pieniądze od Profi Credit

Czy można odzyskać pieniądze od Profi Credit